نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/2      13:39:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:107


نسخه چاپی
اقتدار ، عدالت،اخلاق و رافت اسلامی سرلوحه کارکنان پلیس / برخورد قاطع نیروی انتظامی با سارقان مسلح و افراد شرور/نشاط کارکنان پلیس موثر در پیشبرد اهداف ناجا
گروه استان ها_ اصفهان_ فرمانده ناجا با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) ،گفت : کلیه کارکنان این نیرو می بایست اقتدار ،عدالت ، اخلاق و رافت اسلامی را سرلوحه کار خود قرار دهند.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سردار "حسین اشتری" صبح امروز در قرارگاه نوروزی پلیس اصفهان حاضر شد و اظهار داشت : پیام نوروزی حضرت آقا مبنی بر "رونق تولید" می بایست سرلوح کارمان باشد ، رونق تولید یک مسئله کلیدی است که اگر تولید افزایش یابد ، شغل ایجاد می شود و به تبع آن جرایم کم تر و امنیت بیشتر می شود که کارکنان پلیس تدابیر فرمانده کل قوا را سرلوحه کار خود قرار می دهند و یک تکلیف شرعی می دانند.

وی افزود: رهبر فرزانه انقلاب بر همه امور کشور احاطه کامل دارند و تدابیر و فرمایشات ایشان را هر جا اجرایی کردیم موفق شدیم که همه مسئولان و مردم نیز می بایست فرامین مقام معظم رهبری را دنبال کنند تا موفق باشیم.

سردار اشتری با اشاره به اینکه فرمانده کل قوا فرمودند "ناجا ویترین نظام است و نیروی انتظامی باید در تراز جمهوری اسلامی ایران باشد" بیان داشت : کلیه کارکنان این نیرو باید اقتدار، عدالت ، اخلاق و رافت اسلامی داشته باشند زیرا که ویترین نظام هستند و اقتدار یعنی اینکه مردم حق را به پلیس بدهند و کار او را تایید کنند که این با خشونت تفاوت دارد.

این مقام ارشد انتظامی بیان داشت : کارکنان نیروی انتظامی با سارقان مسلح ، افراد شرور و کسانی که به حقوق شهروندان تجاوز کنند برخورد قاطع و قانونی می کند ولی با عامه مردم برخورد خوب و خداپسندانه ای دارد.

فرمانده ناجا ادامه داد: استان اصفهان استانی ویژه و حساس است و نقش مهمی در دوران دفاع مقدس و انقلاب ایفا کرده که پلیس این استان و کشورمان نیز می بایست در خور و شان مردم، جامعه و تراز جمهوری اسلامی باشد.

وی با اشاره به حادثه تروریستی جاده "خاش-زاهدان" که جمعی از جوانان انقلابی استان اصفهان به شهادت رسیدند بیان داشت : حضرت آقا فرمودند "درود بر شهدا ، درود بر مردم اصفهان، درود بر سپاه پاسداران ، درود بر ناجا ، درود بر ارتش " که این مهم رضایت ایشان از مردم اصفهان را نشان می دهد .

سردار اشتری ادامه داد: فرماندهان ، مدیران و کارکنان نیروی انتظامی استان اصفهان مدیران خوب و ولایی هستند و از توانمندی بالایی برخوردار می باشند که این برکت و نعمت است .

این مقام ارشد انتظامی از افزایش رضایتمندی مردم از پلیس در کل کشور و به تبع آن در استان اصفهان خبر داد و تصریح کرد: به لطف الهی میزان رضایتمندی مردم از پلیس افزایش یافته و روند رو به رشدی داشته است که از زحمت کلیه کارکنان نیروی انتظامی تشکر می کنم .

فرمانده ناجا اضافه کرد: سردار "معصوم بیگی" توانسته در استان اصفهان به خوبی تامین امنیت و رضایتمندی مردم را کسب کند که از او تشکر می کنم.

عالی ترین مقام انتظامی کشور بیان داشت : موضوع سرقت ها یک موضوع نگران کننده است که متاسفانه روندی رو به رشد داشته ، هرچند دستگیری ها نیز افزایش یافته و این موضوع که کشوری نیز است دلایل مختلفی دارد که می بایست همه دست به دست هم بدهیم تا وقوع و افزایش انواع سرقت ها مهار شود.

وی اضافه کرد: یکی دیگر از دغدغه های پلیس موضوع مواد مخدر است که نیروی انتظامی اقدامات خوبی انجام داده و در سال 97 کشفیات زیادی داشته که این روند همچنان ادامه دارد.

سردار اشتری داشتن روحیه خوب و نشاط کارکنان پلیس را از موارد مهم در پیشبرد اهداف ناجا دانست و اظهار داشت : فرماندهان و مدیران و کارکنان می بایست نشاط داشته باشند ، روحیه جهادی و انقلابی در کارهایشان باشد که حتما موفق می شوند و هیچ بن بستی در نیروی انتظامی نیست .

این مقام انتظامی به موضوع کشف حجاب در خودروها نیز اشاره کرد و بیان داشت : اگر در خودرویی کشف حجاب شود برای بار اول تعهد اخذ می شود و باردیگر خودرو توقیف خواهد شد و نیروی انتظامی طبق فرمایشات رهبر معظم انقلاب با ناهنجاری ها "مدبرانه و عاقلانه برخورد" می کند.

فرمانده ناجا در پایان با اشاره به اینکه استان اصفهان یک استان مسافرپذیر است و کار پلیس این استان حساس و سنگین می باشد بیان داشت : پلیس استان اصفهان می بایست با به کارگیری کلیه توان از وقوع تصادفات جاده ای و دیگر جرایم پیشگیری کند و برای رعایت قوانین تذکر دهد و اگر راننده ای پرخطر مشاهده شد حتما برخورد قاطع و قانونی انجام شود ، هر چند طبق گزارش ها در حوزه تصادفات جاده ای با کاهش خوبی نسبت به سال قبل مواجه بوده ایم اما این روند می بایست تداوم داشته باشد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون