نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/2      13:42:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:124


نسخه چاپی
کشف 627کیلو مواد افیونی در هرمزگان
گروه استان ها – هرمزگان - فرمانده انتظامی استان از کشف 627 کیلو انواع موادمخدر و دستگیری 2 سوداگر مرگ در 24 ساعت گذشته خبر داد.

 

سردار"عزیزاله ملکی" در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر، گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری ماموران انتظامی "حاجی آباد،بندرلنگه و بندرخمیر" در اجرای طرح های مقابله با قاچاق موادمخدر و برخورد با سوداگران مرگ، با پیگیری های شبانه روزی، اقدامات اطلاعاتی و اشرافیت کامل بر محورهای مواصلاتی استان در 24ساعت گذشته موفق شدند،2دستگاه خودرو سبک و سنگین حامل موادمخدر را شناسایی و 2 تن از قاچاقچیان و توزیع کنندگان مواد را دستگیر کنند.

وی با اشاره به اینکه در این مدت، 627 کیلو موادمخدر تریاک کشف شده است اظهار داشت: از این میزان کشفیات513 کیلوگرم تریاک و 114 کیلوگرم حشیش است.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان ضمن قدردانی از همکاری خوب مردم با پلیس در شناسایی و کشف جرایم و دستگیری مجرمان، خطاب به افراد فرصت طلب و قانون شکن، گفت: با توجه به حضور و اشرافیت پلیس در جای جای نقاط استان و افزایش ضریب هوشیاری و تجارب پلیس در شناسایی و کشف جرایم، از این پس مجرمان و متهمان در امان نخواهند بود .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون