نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/2      13:42:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:425


نسخه چاپی
کشف انبار پاستیل های تقلبی با عصاره "خوک"
گروه استان ها - تهران بزرگ - معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت، با اشاره به کشف یک انبار پاستیل های تقلبی در جنوب تهران، گفت: در بازرسی از این انبار 250 کیلوگرم انواع پاستیل های تقلبی با عصاره خوک کشف شد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "افرند"، معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی پایتخت، گفت: در تحقیقات انجام شده از سوی ماموران این یگان مشخص شد که در یک انبار واقع در جنوب تهران، مقادیر زیادی پاستیل های تقلبی در حال ساخت و تولید است.

وی افزود: نتیجه تحقیقات در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت و به دنبال آن دستور بازرسی از انبار و بازداشت متهمان این پرونده صادر و بلافاصله تیم های عملیاتی برای دستگیری متهمان به محل اعزام شدند.

این مقام انتظامی عنوان داشت: با هماهنگی های انجام شده محل مذکور مورد بازرسی قرار گرفت که طی آن ۲۵۰ کیلوگرم انواع پاستیل تقلبی با عصاره خوک کشف و در این زمینه یک متهم دستگیر و برای تحقیقات به مقر انتظامی منتقل شد.

سرهنگ افرند، ادامه داد: برابر نظریه کارشناس اداره بهداشت، مواد مکشوفه از این انبار کاملا غیربهداشتی، تقلبی و فاقد مجوز لازم برای تولید، بسته بندی و عرضه است و به عنوان تهدیدی برای سلامت شهروندان محسوب می شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون