نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/2      13:44:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:76


نسخه چاپی
امنیت نعمت بزرگی است که شهیدان برای پایداری آن جان خود را فدا کردند
گروه استان ها- خراسان رضوي - رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در مهدیه مشهد گفت: امنیت نعمت بزرگی است که نیروهای نظامی و انتظامی برای آن تلاش می کنند و شهیدان برای پایداری آن جان خود را فدا کردند.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام و المسلمین" سید علی رضا ادیانی" در مراسم وداع و تشییع پیکر پاک شهیدان" عزتی و صفائی" که در مهدیه مشهد برگزار شد گفت: این شهیدان والامقام، جانشان را که بالاترین سرمایه هر انسانی است برای تامین امنیت فدا کردند و ما باید قدردان زحمات این عزیزان و ادامه دهنده راه آنها در حفظ دستاوردهای انقلاب باشیم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا اظهار داشت: شهدای عزیز نیروی انتظامی مفسر این بیان نورانی مقام معظم رهبری هستند که فرمودند: جنگ فقط مربوط به دفاع نظامی با توپ و تانک نیست، در همه عرصه های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و در بخش تضعیف باورهای دینی نیز کشور در حال رویارویی با دشمنان است.

وی با اشاره به اینکه امنیت نعمت بزرگی است که این عزیزان برای پایداری آن تلاش کردند، اظهارداشت: ما امروز به برکت مجاهدت نیروهای نظامی و انتظامی در این منطقه جزء با ثبات ترین و با امنیت ترین کشورها محسوب می شویم و این به خاطر ولایی و مردمی بودن نیروهای نظامی و انتظامی است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا تصریح کرد: همکاران عزیز من این مجاهدان فی سبیل الله هم اکنون که شما در ایام تعطیلات  و مشغول  دید و بازدید های نوروزی و مسافرت هستید در جای جای کشور عزیزمان با ایجاد قرارگاه نوروزی در حال تامین امنیت هستند.

حجت الاسلام و المسلمین سید علی رضا ادیانی با بیان اینکه این دو شهید والامقام برای برقراری امنیت و برای انجام وظیفه در اولین روز سال نو به شهادت رسیدند، بیان داشت: من به عنوان سرباز کوچک و خادم این مردم به ملت شریف ایران اسلامی این بشارت را می دهم که فرزندان رشید آنها در نیروی انتظامی در جای جای کشور برای برقراری امنیت و آسایش مردم جانشان را فدا  و با اخلال گران نظم و امنیت تا آخرین نفس مبارزه می کنند.

حجت الاسلام والمسلمین ادياني به بیانیه گام دوم انقلاب اشاره  و تصريح كرد: در چله انقلاب مقام معظم رهبري در بيانيه و خبر مسرت بخش به اميد و ترسيم آينده انقلاب پرداختند و راه را براي برداشتن گام دوم انقلاب مشخص کردند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در پايان با اشاره به اینکه امیدوارم ما شرمنده شهدا نباشیم و بتوانیم با اجرای بیانیه دوم انقلاب و پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری، کشور را به بالاترین قله های ترقی و پیشرفت برسانیم، خاطرنشان كرد: وقتي خودسازي با تقويت اعتقادات ديني براي هر فردي صورت گيرد به دنبال آن جامعه عاري از آسيب خواهیم داشت.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون