نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/2      14:8:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:369


نسخه چاپی
تلاش نیروی انتظامی در ایام نوروز قابل تقدیر است
گروه استان ها-قم-استاندار با اشاره به حجم سفرهای نوروزی و ورود خیل عظیم مسافران و زائران به این شهر مقدس تاکید کرد: کار نیروی انتظامی در ایام نوروز قابل تقدیر است.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، دکتر "بهرام سرمست" در دومین روز از ایام نوروز با حضور در جمع فرماندهان، معاونان و روسای پلیس های تخصصی در قرارگاه نوروزی  فرماندهی انتظامی استان قم، ضمن تبریک سال جدید و تقارن آن با ولادت امیر مومنان حضرت علی (ع)، اظهارداشت: مقام معظم رهبری (مدظله العالی) سال 98 را "رونق تولید" نام گذاری کردند بنابراین بایستی بتوانیم در راستای تحقق شعار امسال که مهم ترین رکن آن تامین امنیت است کوشا باشیم.

وی با بیان این که دشمنان برای تخریب چهره قم حساب ویژه ای باز کرده اند، تصریح کرد: خنثی کردن توطئه دشمنان بر دوش نیروی انتظامی بوده چون محور اصلی تامین امنیت است و به خوبی از ارزش ها پاسداری می کند.

استاندار قم، ضمن تاکید بر ضرورت ارتقاء امنیت در استان، گفت: تامین امنیت صرفاً بر عهده نیروی انتظامی نیست و باید همه دستگاه ها در این رابطه سهیم باشند.

وی بر اجرای طرح های امنیتی در سال 98 تاکید و تصریح کرد : حضور موثر پلیس در مأموریت ها ملموس است، امسال برای افزایش اماکن پلیس قم احداث 3 کلانتری جدید را در دستور کار قرار خواهیم داد.

 سرمست ، با بیان این که همه دستگاه های اداری استان ملزم به همکاری با نیروی انتظامی هستند، تاکید کرد: با توجه به حجم سفرهای نوروزی و ورود خیل عظیم مسافران و زائران به شهر مقدس قم، کوچک ترین ناهماهنگی از سوی دستگاه ها قابل قبول نیست.

استاندار قم ، ضمن تمجید از روند کاهشی سرقت در استان قم، بر لزوم ارتقاء بخش سخت افزاری پایش تصویری در استان تاکید و با قدردانی از زحمات پلیس قم در بخش های انتظامی، ترافیکی و اطلاعاتی در نوروز، گفت: از ابتدای آغاز طرح نوروزی در قم، کار پلیس قابل تقدیر بوده است.

وی با بیان این که ارتباط و همدلی بین اعضاء شورای تامین استان قم ایده آل است، تصریح کرد: مجموعه استانداری پشتیبان پلیس در انجام مأموریت ها خواهد بود.

سردار "عبدالرضا آقاخانی" فرمانده انتظامی استان قم نیز در سخنانی با اشاره به تشکیل قرارگاه نوروزی امام علی (ع) در ستاد فرماندهی انتظامی استان قم همزمان با ایام نوروز، گفت: 6 قرارگاه فرعی دیگر درمعاونت ها و پلیس های تخصصی استان زیر مجموعه قرارگاه نوروزی امام علی (ع) بوده و روزانه عملکرد پلیس در بخش های مختلف مورد ارزیابی قرار می گیرد.

وی از جمله اهداف قرارگاه نوروزی امام علی (ع) را سرعت بخشیدن به امور قضائی، پیشگیری از جرایم خاص، هماهنگی بین دستگاه ها، بررسی روزانه وقوع جرایم و مباحث ترافیکی با هدف کاهش تصادفات جاده ای عنوان کرد.

سردار آقاخانی در خاتمه ساماندهی امور ترافیکی و دایرکردن ایستگاه های پلیس راهور در نقاط حادثه خیز، برخورد با توزیع کنندگان مواد مخدر، پاک سازی کانون های جرم حاشیه ای شهر و همچنین برخورد با قاچاقچیان کالا و ارز و خودروهای دارای آلودگی صوتی را از اولویت های راهبردی پلیس قم در سال 98 اعلام کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون