نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/2      14:9:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:347


نسخه چاپی
گام های موثر پلیس اصفهان برای کاهش تلفات جاده ای / انهدام 129باند سرقت در سال97/ افزایش 13 درصد تقدیر مردم اصفهان از پلیس
گروه استان ها_اصفهان_ فرمانده انتظامی استان گفت : پلیس این استان در راستای کاهش تصادفات جاده ای و کاهش انواع جرایم در نوروز امسال گام های موثری برداشته است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سردار "مهدی معصوم بیگی" صبح امروز در قرارگاه نوروزی پلیس اصفهان ، اقدامات و عملکرد مجموعه انتظامی این استان را به فرمانده ناجا ارائه داد و اظهار داشت : قرارگاه عملیاتی اقدام و عمل در استان اصفهان به منظور تجمیع همه ظرفیت های درون و برون سازمانی با رمز عملیاتی مرصاد آغاز شد و در سال 98 با رمز "ظفر" ادامه می یابد.

این مقام انتظامی بیان داشت: در سال 97، 40 عملیات انجام شد که نتایج خوبی نیز به دست آمد ،129 باند سرقت منهدم و میزان اموال مکشوفه ای که به مالکان بازگردانده شد نیز 73 درصد رشد داشته است که از تاکیدات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و حضرتعالی نیز بازگردان اموال کشف شده به مالکان می باشد و در مجموع دستگیری ها نیز 3 درصد افزایش یافته است.

سردار معصوم بیگی از کشف 120 میلیارد تومان کالای قاچاق نیز توسط پلیس اصفهان خبر داد و افزود:در این خصوص 57 درصد افزایش کشف داشته ایم و همچنان تمرکز پلیس بر باندهای دانه درشت است .

فرمانده انتظامی استان اصفهان ادامه داد: در زمینه مواد مخدر که ابر آسیب ها است ، 32 تن انواع مواد مخدر کشف و 179 باند متلاشی شد که از رشد 18 درصدی برخوردار بوده است .

وی بیان داشت : پلیس فتای اصفهان 78 هزار سایت مجرمانه را شناسایی و از بین برد و با پلیس 110 روزانه 9 هزار تماس برقرار شده که 65 درصد آنها عملیاتی بوده است .

این مقام انتظامی ، سرمایه اجتماعی و کسب رضایت مردمی را از دیگر اهداف پلیس این استان دانست و اضافه کرد: در 11 ماهه گذشته 13 درصد تقدیر مردم از پلیس اصفهان افزایش و شکایات نیز 31 درصد کاهش یافته است .

سردار معصوم بیگی از آمادگی کامل پلیس اصفهان برای نوروز 98 خبر داد و گفت : 6 کمیته و یک دبیرخانه طراحی شده و پلیس این استان با آمادگی کامل و در راستای کاهش تصادفات جاده ای و کاهش جرایم مخصوصا سرقت ها گام های موثری برداشته است .

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: در راستای اجرای طرح آرامش و طبق هماهنگی به عمل آمده با شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر 4 هزار معتاد تابلو و متجاهر دراستان اصفهان جمع آوری و به کمپ ها تحویل داده شده اند .

وی ، یکی از برکات نوروز امسال را سرکشی از خانواد شهدا دانست و افزود: در نظر است از 149 خانواده شهید و جانباز در این ایام بازدید و از آنان تقدیر شود.

فرمانده انتظامی استان اصفهان در پایان خاطر نشان کرد : در سال گذشته در حوزه تصادفات جاده ای با 43 درصد کاهش روبه رو بودیم که امیدوارم این رقم ، امسال نیز روندی کاهشی داشته باشد  .#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون