نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/2      14:56:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:104


نسخه چاپی
ماموران ناجا خدمتگزاران صدیق نظام و ولایت هستند
گروه استان ها- گلستان- آیت الله العظمی "علوی گرگانی" گفت: ماموران ناجا خدمتگزاران صدیق نظام و ولایت بوده و همیشه مشغول خدمت رسانی به مردم هستند.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت الله العظمی"سید محمد علی علوی گرگانی" در دیدار با فرمانده و مسئولان انتظامی گلستان، ضمن تبریک اعیاد ماه رجب و حلول سال نو و تسلیت سالروز وفات عقیله بنی هاشم(س) گفت: امیرالمومنین امام علی(ع) الگوی تمام عیاری برای همه اعصار بوده و با الگو گرفتن از سیره آن حضرت می توانیم به کمال و سعادت دست یابیم.

این مرجع تقلید شیعیان با اشاره به حدیثی از حضرت علی(ع) که فرمودند "تدبیر و مدیریت، سرمایه اندک را افزون می کند و سوء مدیریت، سرمایه انبوه را نابود می سازد"، تصریح کرد: مدیریت ناجا در حوزه نظم و امنیت بسیار مهم و اثرگذار است، لذا پلیس با رفتار و مدیریت خود در جامعه می تواند مردم را به نظام خوش بین کند.

استاد سطوح عالی حوزه علمیه قم، مدیریت ناجا را در صحنه های مختلف قابل قبول دانست و افزود: ماموران نیروی انتظامی خدمتگزاران صدیق نظام و ولایت بوده و در شرایط مختلف مشغول خدمت رسانی به عموم مردم هستند.

آیت الله علوی گرگانی با بیان اینکه سعه صدر ابزار مدیریت صحیح بوده و اخلاق تند فضای مدیریت را نابود می کند، گفت: امروز با محبت و بردباری می توان بر قلب ها مدیریت کرد و باید مراقب باشیم مبادا با تصمیمات نادرست فضا را تغییر داده و موجب بدبینی مردم شویم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: سال گذشته شرایط کشور به گونه ای رقم خورد که مردم در سختی و مشکلات بودند که برخی از آن مربوط به تحریم های آمریکا و هم پیمانانش و برخی مربوط به سوء مدیریت داخلی بوده است، لذا با مدیریت اسلامی می توان بر مشکلات غلبه کرد.

در ادامه این دیدار ، سردار "علی اکبر جاویدان" فرمانده انتظامی گلستان ضمن تبریک ایام ولادت امیرالمومنین امام علی(ع) ، سال نو و همچنین تسلیت سالروز وفات حضرت زینب(س)، دیدار با علما و بهره گیری از رهنمودهای آنان را توفیق بزرگی دانست و گفت: امیدواریم در سال علوی خداوند به ما توفیق دهد تا سرباز خوبی برای نظام و ولایت باشیم و با خدمت صادقانه رضایت مردم و مسئولان را جلب کنیم.

فرمانده انتظامی گلستان شاخص های امنیتی کشور را مطلوب دانست و تصریح کرد: با وجود برخی مشکلات در سال 97، مردم در صحنه های مختلف نشان دادند که همچون گذشته پایبند به ارزش های والای انقلاب اسلامی بوده و در راه دفاع از امنیت و استقلال کشور همیشه آماده هستند.

وی در پایان با اشاره طرح نوروزی پلیس، گفت: خدمت به مردم متدین در نظام مقدس جمهوری اسلامی نعمت بسیار بزرگی بوده، لذا پلیس به صورت شبانه روزی و با بسیج همه امکانات و نیروها در ایام نوروز به هموطنان خدمت رسانی می کند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون