نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/2      14:57:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:313


نسخه چاپی
اقدامات پلیس و سایر دستگاه های امدادی ستودنی است
گروه استان ها- گلستان- نماینده مقام معظم رهبری در بازدید از مناطق سیل زده استان گفت: اقدامات پلیس و سایر دستگاه های امدادی در کمک به سیل زدگان ستودنی است.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام "محمد قمی" در حاشیه بازدید از مناطق سیل زده گلستان، گفت: مسئولان باید قدردان مردم شریف استان باشند که در تمامی صحنه های حساس انقلاب اسلامی با حضور حماسی خود از نظام مقدس جمهوری اسلامی دفاع کردند.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور با تاکید بر لزوم تامین امنیت مناطق سیل زده، خاطرنشان کرد: تلاش پلیس و سایر دستگاه های خدمات رسان در تامین امنیت و آسایش مردم در مناطق سیل زده قابل ستایش بوده و گواهی می دهم در این راستا اقدامات بسیار ارزشمندی صورت گرفته است.

نماینده مقام معظم رهبری تصریح کرد: تامین امنیت روانی شهروندان در چنین شرایطی مهم بوده و لازم است مسئولان و دست اندرکاران با اقدامات فرهنگی و اجتماعی موجب آرامش ذهنی مردم شوند.

وی با اشاره به سعه صدر مثال زدنی مردم گلستان، افزود: لازم است این حجم از مهربانی و اخلاق مداری مردم استان نسبت به یکدیگر و فداکاری آنان در شرایط بحرانی به تصویر کشیده شود.

حجت الاسلام قمی در پایان با تاکید بر انتشار اخبار صحیح و امیدوار کننده در رسانه ها گفت: پلیس و سایر دستگاه ها به عنوان خادمان مردم با تمام توان و امکانات برای رفع مشکلات مناطق سیل زده استان تلاش می کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون