نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/2      15:38:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:148


نسخه چاپی
قاچاقچيان با 367 كيلو ترياك زمين گير شدند
گروه استان ها- فارس- فرمانده انتظامي استان گفت: با تلاش مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان و شهرستان داراب، 367 كيلوگرم ترياك كشف شد.

 

سردار "احمد علي گودرزي" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، بيان كرد: در راستای تشدید اقدامات مبارزه ای با قاچاقچيان، ماموران مبارزه با مواد مخدر استان با انجام كارهاي اطلاعاتي منسجم موفق شدند یکی از شبکه های بزرگ حمل مواد مخدر را در شیراز شناسایی كنند.

وي ادامه داد: در اين خصوص ماموران به محل مورد نظر اعزام و ضمن برپايي ايست و بازرسي، 2 دستگاه تيبا و پژو 405 حامل محموله و يك دستگاه پژو پارس (اسكورت و راه پاكن ) متعلق به قاچاقچيان را شناسايي و متوقف كردند.

فرمانده انتظامي استان فارس اظهار داشت : در بازرسي از خودرو ها، 236 كيلوگرم ترياك كشف و در اين خصوص 4 قاچاقچي دستگير شدند.

سردار "گودرزي" با اشاره به انجام عملياتي ديگر توسط ماموران در داراب، خاطر نشان كرد: مأموران مبارزه با مواد مخدر اين شهرستان پس از انجام كار هاي اطلاعاتي و گشت زني در محورهاي مواصلاتي، به يك دستگاه كاميون مظنون و پس از طي مسافتي تعقيب و گريز آن را متوقف كردند.

اين مقام انتظامي با اشاره به اينكه ماموران موفق شدند در بازرسي از آن خودرو، 131 كيلوگرم ترياك كشف و راننده را دستگير كنند، تصريح كرد: مبارزه بي امان با قاچاقچيان مواد مخدر، همواره به صورت ويژه در دستور كار مأموران انتظامي استان فارس قرار دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون