نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/2      15:40:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:142


نسخه چاپی
نقش کلیدی مراکز مشاوره پلیس در کاهش جرایم
گروه استان ها_اصفهان_ فرمانده ناجا گفت : مراکز مشاوره پلیس در کاهش جرایم، پرونده های قضائی و رفع مشکلات شهروندان نقش کلیدی و مستقیم دارند.
 

سردار "حسین اشتری" در حاشیه بازدید از کلانتری 12 شهر اصفهان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت : مراکز مشاوره نیروی انتظامی می بایست روز به روز تقویت شوند و از مشاوران مجرب و با تحصیلات مرتبط استفاده شود.

وی افزود: مشاوران به نیروی انتظامی در راه رسیدن به اهداف آنها کمک و از تشکیل پرونده های قضائی پیشگیری می کنند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه نقش مشاوره از قدیم الایام تاثیر گذار بوده بیان داشت : مشاوران پلیس می بایست در مراکز مختلف و جوامع هدف حضور یابند و با ارائه آموزش ها و هشدارهای پلیس از وقوع جرایم و آسیب های اجتماعی پیشگیری کنند.

فرمانده ناجا گفت : مراکز مشاوره پلیس در کاهش جرایم، پرونده های قضائی و رفع مشکلات شهروندان نقش کلیدی و مستقیم  دارند.

سردار اشتری با بیان اینکه تامین امنیت روانی برای شهروندانی که به پلیس مراجعه می کنند از وظایف اولیه و پایه ای مشاوران است تاکید کرد : مشاوران کلانتری ها ، فضای کلانتری را برای مراجعان تسهیل می کنند و آسایش خاطر به آنان می دهند.

فرمانده ناجا در پایان با اشاره به اینکه پلیس ملجا و پناهگاه عموم مردم جامعه است خاطر نشان کرد: تقویت مراکز مشاوره و تجهیز کلانتری ها به مشاوران مجرب و با تحصیلات مرتبط در دستور کار نیروی انتظامی است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون