نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/2      15:43:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:314


نسخه چاپی
کارکنان پلیس راهور، فرشته های نجات درسطح معابرهستند
گروه استان ها- کردستان – امام جمعه شهرستان سنندج ،گفت:کارکنان پلیس راهور فرشته های نجات درسطح جاده هاهستند و کسانی که قدردان تلاش ها و زحمات کارکنان راهنمایی ورانندگی نباشند شکر گزار خدای متعال نیستند.
 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، حاج ماموستا "عبدالرحمن خدایی" در دیدار با رئیس و مدیران پلیس راهنمایی ورانندگی شهرستان سنندج با تبريک سال نو بيان داشت: بایستی همه افراد جامعه خود رامدیون تلاشها و زحمات پرسنل راهنمایی ورانندگی که شبانه روز با از خود گذشتگی ها و ایثار در معابر درون و برون شهری استراحت وآسایش خود را بدون هیچ گونه چشم داشتی وقف آرامش وامنیت مردم می نمایند، بدانند.

 امام جمعه شهرستان سنندج با قدرداني از خدمات ارزنده و شبانه روزي  پليس راهنمایی ورانندگی در ایام تعطیلات نوروزی در برقراري نظم و انضباط ترافیکی،برخورد بارانندگان متخلف حادثه ساز و گسترش نظم و انضباط رانندگی درسطح جاده ها و رسيدن به پايداري در اين زمينه را مستلزم همکاري و تعامل همه جانبه آحاد مردم جامعه و نهادهاي مرتبط در امر ترافیک عنوان کرد وگفت : کاهش حوادث وسوانح ترافیکی جز با مشارکت وهمکاری مردم محقق نمی شود.

 سرهنگ " بهزاد جلیلیان" رئیس پلیس راهنمایی ورانندگی شهرستان سنندج  نیزدر این دیدار ضمن تبریک سال نو، تأثیر کلام روحانیون وامامان جمعه را در جامعه انکار ناپذیر دانست وگفت: امامان جمعه وجماعت می توانند در نهادینه کردن مقررات راهنمایی ورانندگی و همچنین گسترش فرهنگ صحیح ترافیک در مابین آحاد مختلف جامعه تآثیر گذار باشند.

این مقام انتظامی در ادامه افزود: هدف و وظيفه پليس راهنمایی ورانندگی خدمتگزاري به مردم در جهت تحقق سلامت و کاهش حوادث وسوانح جاده ای است وما انتظار داریم روحانیون معظم در این راستا یاریگر پلیس راهور باشند.

وي، همراهي و مشاركت مردم را تضمين كننده انضباط پايدار و فرهنگ صحیح رانندگی در جامعه دانست و افزود: اجتماعي كردن فرهنگ صحیح رانندگی و جلب مشاركت مردمي در كنترل تخلفات رانندگی و پيشگيري از حوادث رانندگی، يكي از اهداف مهم پلیس راهنمایی ورانندگی است؛ كه در مسير تحقق آن تكيه بر ارائه هشدارها و كيفي سازي و تداوم آموزش هاي همگاني داريم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون