نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/2      15:44:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:124


نسخه چاپی
مخاطب اصلي امنيت کشور نيروي انتظامي است
گروه استان ها - چهارمحال و بختیاری - فرمانده هوا ناجا با بيان اينکه پليس امروز خود را حافظ آرامش جامعه و مردم و پاسدار ارزش ها و دستاوردهاي انقلاب اسلامي مي داند، گفت: مخاطب اصلي امنيت کشور نيروي انتظامي است.
 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "مستاجران" در سومین جلسه قرارگاه نوروزی استان چهارمحال و بختیاری اظهار داشت : عزم و اراده نيروي مومن و متعهد پليس در برقراري نظم و امنيت مردم از نشانه هاي بي بديل توفيقات الهي است.

وي با بيان اينکه پليس امروز خود را حافظ آرامش جامعه ، مردم و پاسداري از ارزش ها و دستاوردهاي انقلاب اسلامي مي داند، گفت: مخاطب اصلي امنيت کشور ، نيروي انتظامي است و امروز مردم از عملکرد بسيار مطلوب پليس در سطح جامعه، آرامش خاطر و ثبات امنيت را به عينه نظاره گر هستند.

 مستاجران ، نقش مردم در برقراري  نظم و امنيت در جامعه را بسيار مهم دانست و تصريح کرد: اهميت نقش آفريني بي بديل مردم در برقراري نظم وامنيت عمومي جامعه انکار نشدني است .

وي افزود: همدلي، همکاري و اتحاد مثال زدني مردم و پليس در زمينه هاي مختلف  به تداوم ثبات امنيتي پايدار کمک زيادي خواهد کرد تا همه با هم و يک صدا در ايجاد جامعه اي با نشاط و محفوظ از ناهنجاري هاي کوچک و بزرگ تلاش کرده و پاسخ کوبنده اي به دسيسه هاي دشمنان داخلي و خارجي بدهيم.

فرمانده هوا ناجا ، ضمن قدرداني از تلاش هاي کارکنان فرماندهی انتظامی استان به سبب حضور قدرتمندانه و با صلابت در کليه ايستگاه هاي نوروزی توفيقات الهي و رضايت خداوند متعال را برای آنان خواستار شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون