نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/2      15:45:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:348


نسخه چاپی
گردنه اسدلی در خراسان شمالی مسدود شد
گروه استان ها- خراسان شمالی- کارشناس عملیات و کنترل ترافیک پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان شمالی گفت: به علت بارش برف و کولاک شدید، اکنون گردنه اسدلی در مسیر بجنورد-اسفراین مسدود است.
 

سرگرد محمد عمارلو روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، اظهار داشت: گردنه اسدلی به علت بارش برف و لغزنده بودن، تا اطلاع ثانوی مسدود است.

وی افزود: اکنون بارش برف در گردنه امین الله در محور بجنورد-آشخانه و گردنه جوزک و محور راز و جرگلان گزارش شده که از رانندگان عبوری از این مسیرها انتظار می رود با احتیاط برانند.

وی با تاکید بر اینکه بارش برف و باران در محورهای مختلف استان سبب لغزندگی سطح جاده ها شده، گفت: رانندگان پیش از سفر از سالم بودن خودرو خود اطمینان حاصل کنند.

وی تصریح کرد: از رانندگان درخواست می شود حتما تجهیزات زمستانه به همراه داشته باشند و با احتیاط برانند و به جد قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند.

سرگرد عمارلو در باره وضعیت ترافیکی در جاده های استان گفت: ترافیک جاده آسیایی از شرق به غرب از مبادی ورودی استان از جنگل گلستان به سمت آشخانه، بجنورد، شیروان و فاروج نیمه سنگین گزارش شده است.

کارشناس عملیات و کنترل ترافیک پلیس راه خراسان شمالی خاطرنشان کرد: ترافیک در مسیر اصلی استان در محور غرب به شرق روان است و تردد بدون مشکل برقرار است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون