نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/2      15:58:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:452


نسخه چاپی
شهيدان زنده اند و حیات معنوی دارند
گروه استان ها- خراسان رضوی- رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با اشاره به اینکه شهيدان زنده اند و حیات معنوی دارند، گفت: همه ما قدردان مجاهدت هاي بي دريغ شهیدان بوده و به آنها افتخار مي كنیم.
 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، حجت الاسلام و المسلمین" سید علی رضا ادیانی" به همراه سردار محمدکاظم تقوی فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی و حجت الاسلام تقوی رئیس عقیدتی سیاسی انتظامی استان با خانواده شهید هادی عزتی دیدار و از آنها دلجویی کرد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در اين ديدار، با اشاره به رشادت ها و مجاهدت هاي بي دريغ شهیدان ايران اسلامي، افزود: شهیدان بهترين هستي خود را در راه انقلاب فدا و با جان خود از ايران اسلامي حراست کردند.

حجت الاسلام والمسلمین ادیانی با اشاره به اینکه خداوند متعال از میان همه کارکنان خدمتگزار نیروی انتظامی افراد به خصوصی را برای شهادت انتخاب می کند، بيان داشت: خوشا به حال پدران و مادرانی که این چنین فرزندانی را در بالین خود تربیت می کنند که در راه اسلام و انقلاب به شهادت می رسند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در پایان با اشاره به اینکه امنيت موجود در کشور را مديون جان فشاني هاي شهدا هستیم، خاطرنشان کرد: همه بايد پاسدار خون شهدا باشيم و صبر و استقامت خانواده هاي اين عزيزان را سرلوحه كار خود قرار دهيم.

شایان ذکر است شهید" هادی عزتی" به همراه شهید "هادی صفایی" در تاریخ 98/01/01 در مشهد مقدس به فیض عظمای شهادت نائل آمدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون