نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/2      16:6:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:149


نسخه چاپی
ثبت نزدیک به 3 و نیم میلیون تردد در جاده های سمنان
گروه استان ها _ سمنان _ فرمانده انتظامی استان از کاهش 64 درصدی شمار جان باختگان سوانح رانندگی و تصادفات از ابتدای طرح نوروزی تاکنون خبرداد.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار روح الامین قاسمی روز جمعه در جلسه قرارگاه نوروزی امام علی(علیه السلام) فرارسیدن سالروز وفات ام المصائب حضرت زینب کبری(سلام الله علیها) را تسلیت گفت و اظهارداشت: سیره عملی این بانوی والامقام، الگوی کامل و تمام عیاراستقامت در برابر سخت ترین مشکلات است.

سردار قاسمی در ادامه با اعلام کاهش 64 درصدی شمار جان باختگان سوانح رانندگی و تصادفات از ابتدای طرح نوروزی تاکنون، ابراز امیدواری کرد: با همکاری مردم و رعایت قوانین و مقررات و توجه به هشدارهای پلیس این روند تا پایان نوروز و در کل سال جاری استمرار داشته باشد.

این مسئول انتظامی از ثبت نزدیک به سه و نیم میلیون تردد از ابتدای طرح نوروزی در جاده های استان سمنان به ویژه محور اصلی تهران مشهد خبرداد و گفت: در این ایام تمام دستگاه ها و سازمان ها برای خدمت به مردم بسیج شده اند.

وی با تاکید بر انجام گشت های هدفمند از سوی ماموران انتظامی به جلب مشارکت بسیج در تامین امنیت محله محور به خصوص در طرح نوروزی اشاره و خاطرنشان کرد: بهره مندی از ظرفیت و توانمندی دیگر نهادها را برای برقراری امنیتی پایدار به طور ویژه در دستور کار قرارداه ایم چرا که بر این باوریم امنیت محصولی اجتماعی است.

فرمانده انتظامی استان سمنان همچنین به سخنان روز گذشته مقام معظم رهبری در حرم مطهر امام رضا(ع) و نام گذاری سال جاری به رونق تولید از سوی معظم له اشاره و تاکیدکرد: همچون سربازانی جان بر کف و گوش به فرمان در مسیر تحقق منویات فرماندهی کل قوا گام برمی داریم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون