نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/3      10:14:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:416


نسخه چاپی
امام جمعه قصرشیرین:
امنیت جامعه با مجاهدت های پلیس حاصل شده است
گروه استان ها - کرمانشاه - امام جمعه شهرستان قصرشیرین با مطلوب ارزیابی کردن امنیت موجود در جامعه، گفت: این امنیت با مجاهدت ها و ایثارگری های پلیس حاصل شده که مخلصانه برای تحقق این مهم تلاش می کنند.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام "علی ملکی" در دیدار با فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، ضمن تقدیر از تلاش ها و زحمات سردار امان اللهی و مجموعه تحت امر وی، اظهار داشت: امنیت نعمت بسیار بزرگی است که ملت بزرگ و نجیب ایران پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به خوبی طعم آن را چشیده است.

وی ادامه داد: اگر انسان ثروت همه عالم را در اختیار داشته باشد ولی امنیت نداشته باشد این مال و اموال هرگز آسایش خاطر را برای وی فراهم نمی کند، البته عکس این موضوع نیز صادق است به گونه ای که با داشتن امنیت خود را ثروتمند می پندارد.

حجت الاسلام ملکی یادآوری کرد: در جمهوری اسلامی نیروهای مسلح ما خصوصا پلیس با همه توان از امنیت و استقلال کشور دفاع کرده و با وجود همه تهدیدهای دشمنان اجازه کوچکترین تعرضی به آن ها نداده است.

وی افزود: این امنیت جز با تلاش های صادقانه و مجاهدت های ماموران پلیس به فرماندهی سردار امان اللهی حاصل نشده که لازم است به پاس این همه تلاش، صمیمانه از پرسنل انتظامی قصرشیرین و کل استان تقدیر و تشکر کنم.

حجت الاسلام ملکی در پایان ابراز امیدواری کرد پلیس مقتدر کرمانشاه در سال جاری نیز همانند سال های قبل موفق بوده و قاطعانه با مخلان نظم و امنیت عمومی و مجرمان برخورد کند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون