نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/3      11:22:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:321


نسخه چاپی
انهدام باند کلاهبرداری در اصفهان
گروه استان ها_اصفهان_ فرمانده انتظامی استان از دستگیری اعضای یک باند 4 نفره که با ترفند خرید اموال و با اسامی جعلی 15 میلیارد ریال در شهرهای مختلف کشور کلاهبرداری کرده بودند خبر داد.

 

سردار "مهدی معصوم بیگی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: در پی دریافت شکایات مردمی مبنی بر خرید اموال از شهروندان با اسامی جعلی و متواری شدن کلاهبرداران ، کشف هویت و محل اختفای این افراد به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی اصفهان قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه این افراد با راه اندازی یک فروشگاه و کسب اطمین

ان فروشندگان اقدام به خرید اموال به صورت چکی کرده و متواری شده بودند افزود: در بررسی های تخصصی به عمل آمده مشخص شد این افراد تاکنون 20 شاکی دارند و در چندین شهر و دیگر استان های کشور نیز با ترفند خرید اموال از شهروندان کلاهبرداری کرده اند.

این مقام انتظامی بیان داشت : کارآگاهان پلیس آگاهی استان اصفهان موفق شدند هر 4 کلاهبرداررا شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی طی 4 عملیات جداگانه دستگیر کنند.

سردار معصوم بیگی اضافه کرد: افراد دستگیر شده تاکنون به 15 میلیارد ریال کلاهبرداری از 20 نفر اعتراف کرده اند و پرونده برای بررسی دیگر ابعاد آن مفتوح است .

وی با اشاره به اینکه در بازرسی از یک انبار متعلق به آنها، مقداری اموال شامل ، رنگ لوله ،دستگاه هاي برش چوب ، رادياتور،سراميک ، چوب ،دستگاه پرس ام دي اف ، دستگاه بيکوم مبل و کولر آبي کشف شد بیان داشت: کارشناسان ارزش اموال کشف شده را 2 میلیارد ریال اعلام کرده اند .

فرمانده انتظامی استان اصفهان در پایان از تشکیل پرونده و تحویل متهمان به مراجع قضائی خبر داد و به شهروندان توصیه کرد: فریب ظاهر افراد را نخورید و حتی الامکان اموال خود را به صورت نقدی به فروش برسانید و در صورت دریافت چک حتما قبل از تحویل اقلام نسبت به استعلام آن از بانک مربوطه اقدام شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون