نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/3      11:26:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:378


نسخه چاپی
ارتقاء انضباط شهري با فعاليت يگان حفاظت شهرداري / انضباط شهری؛ نماد جامعه توسعه یافته
گروه ناجا ـ رئیس پلیس پیشگیری ناجا اجرای طرح های مرتبط با انضباط شهری در راستای تقویت امنیت اجتماعی را ضروری و بر استمرار این قبیل طرح ها تاکید کرد.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "محمد شرفی" در حاشیه بازدید از مجموعه فرماندهی یگان حفاظت شهرداری تهران، با قدردانی از اقتدار يگان حفاظت شهرداري تهران در اجرای انضباط شهري بر ضرورت همکاری مردم، سازمان ها و پلیس برای ارتقاء انضباط شهری تاکید و خواستار تعامل سازنده شهرداری و مردم با یگان حفاظت برای تامین نظم و امنیت تا پایان تعطیلات نوروزی شد.

وی ، حفظ نظم و انضباط در محیط های شهری را امری ضروری و رعایت آن از سوی تمامی اقشار مختلف جامعه را دائمی دانست و تصریح کرد: انضباط شهری بایستی در همه زمان‌ها و مکان‌ها نمود عینی داشته و مختص به مناسبت خاص نباشد.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا ، فرايند جمع آوري متکديان وکارتن خواب‌ها، ساماندهي دستفروشان و ايجاد امنيت در تفرجگاه‌ها، رفع سد معبر، جلوگيري از ساخت و ساز هاي غيرمجاز و سایر اقدامات مشترک با شهرداری را از اقدامات خوب یگان های حفاظت شهرداری عنوان و اظهار امیدواری کرد: مجموعه اقدامات انجام شده منشاء خیر و برکت برای عموم شهروندان باشد.

سردار شرفی در خاتمه سخنان خود انضباط شهری را نماد جامعه توسعه یافته عنوان کرد و از مجموعه شهرداران به خاطر پشتيباني همه جانبه از يگان‌های حفاظت شهرداري قدردانی و تصریح کرد: پليس مقتدر و مهربان با تمامی امکانات براي تامين نظم و انضباط شهروندان بطور شبانه روزي در کنار ساير بخش هاي دولتي و نهاد هاي اجتماعي حضور فعال دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون