نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/3      16:12:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:636


نسخه چاپی
رضایت مدیر حوزه های علمیه کشور از عملکرد پلیس یزد در نوروز
گروه استان ها- یزد- مدیر حوزه های علمیه کشور از عملکرد کارکنان پلیس یزد در برقراری امنیت و آرامش مسافران نوروزی و شهروندان قدردانی کرد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت الله "علیرضا اعرافی" در دیدار با فرمانده انتظامی استان یزد ضمن تبریک نوروز 98 از زحمات و تلاش های شبانه روزی کارکنان پلیس یزد در برقراری امنیت شهروندان و مسافران نوروزی قدردانی کرد.

وی بر همکاری همه دستگاه های دولتی با پلیس تاکید کرد و گفت: پشتیبانی و همکاری دستگاه های مسئول در امر امنیت با پلیس، رسیدن به امنیت مطلوب و پایدار را محقق خواهد کرد.

آیت الله اعرافی در ادامه ضمن اشاره به اقدامات فرهنگی پلیس در سطح جامعه خاطرنشان کرد: یقینا آگاه سازی، اطلاع رسانی و اقدامات فرهنگی در پیشگیری از بروز بسیاری از جرایم و آسیب ها اثرگذار خواهد بود.

مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور ، ضمن حمایت از اجرای طرح "طوبی" در یزد بر همکاری همه نهادهای مسئول در اجرای این طرح به خصوص حوزه های علمیه و روحانیون تاکید و از این اقدام ابتکاری پلیس یزد تشکر کرد.

در این دیدار سردار "محمدرضا میرحیدری" فرمانده انتظامی استان ضمن تبریک سال نو گفت: پلیس یزد با تمام توان جهت ارائه خدمت بی منت و مضاعف به شهروندان و مسافران نوروزی تلاش می کند.

میرحیدری در ادامه به اجرای طرح طوبی در یزد اشاره کرد و گفت: این طرح با هدف فرهنگ سازی عفاف و حجاب با همکاری طلاب حوزه علمیه و ... در محل های پرتردد یزد به خصوص در ایام نوروز اجرا و اقدامات اقناعی و ایجابی برای رعایت بیشتر شئونات اسلامی توسط مهمانان نوروزی و شهروندان صورت می گیرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون