نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/4      10:23:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:406


نسخه چاپی
بی احتیاطی جشن عروسی را عزا کرد
گروه استان ها - بوشهر- فرمانده انتظامی استان گفت : فرد 35 ساله ای در "دشتستان" حین تیراندازی در عروسی بر اثر بی احتیاطی جانش را از دست داد.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "خلیل واعظی" اظهار داشت: پس از دریافت گزارش تیرخوردگی در مراسم عروسی در روستای "دهرود علیا" از توابع شهرستان دشتستان بلافاصله تیم گشت انتظامی بخش" ارم" به محل مورد نظر اعزام شد.

وی افزود: برابر بررسی های اولیه مشخص شد  فرد 35 ساله ای شب گذشته در جشن عروسی با اسلحه ای که در دست داشت چندین نوبت اقدام به تیراندازی می کند.

فرمانده انتظامی بوشهر تصریح کرد: زمانی که مهمانان در حال کادو دادن به عروس و داماد بودند این فرد اسلحه مسلح را کنار خودش گذاشته و سرگرم تماشای مراسم می شود .

سردار واعظی تصریح کرد: به گفته شاهدان، کودک خردسال این فرد که کنار پدرش ایستاده بود حین بازی با اسلحه، ماشه را فشار داده که با شلیک تیر سمت چپ گردن و مغز پدرش را متلاشی می کند .

وی با ابراز تاسف از بروز این حادثه گفت: تنها راه موثر جهت پیشگیری از وقوع چنین حوادث خونبار و فاجعه آمیزی همکاری همه جانبه مردم و صاحبان عروسی است .

سردار واعظی با بیان اینکه تحقیقات در مورد این حادثه ادامه خواهد داشت خاطرنشان کرد: اسلحه مورد استفاده از نوع" برنو "و مجوز دار بوده که بوسیله پلیس توقیف شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون