نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/4      11:7:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:414


نسخه چاپی
کشف پارچه های قاچاق در ایلام
گروه استان ها- ایلام- فرمانده انتظامی استان از کشف و ضبط 116 طاقه پارچه خارجی قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال در ایلام خبر داد.
 

سردار "نورعلی یاری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اعلام این خبر گفت: در پی اخبار واصله مبنی بر ورود کالای قاچاق توسط خودروهای سبک از شهرهای جنوبی کشور به داخل استان،  سه اکیپ از مأموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان با هماهنگی مرجع قضائی به محور ایلام- صالح آباد اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه پایش  اطلاعاتی قاچاقچیان از قبل انجام شده بود، افزود: مأموران پلیس آگاهی استان خودروی پژو پارس مورد نظر را در محدوده روستای مهدی آباد مشاهده و به سمت ورودی شهر ایلام تعقیب کردند، راننده خودروی مذکور با مشاهده مأموران به قصد فرار به لاین خلاف جاده رفته و در تاریکی هوا، خودروی خود را دریکی از روستاهای حومه ایلام مخفی و پارچه های قاچاق خود را در یک خودروی پیکاب قرار می دهد.

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه مأموران در حال جستجوی قاچاقچیان در داخل روستا بوده که متوجه بار قاچاق خودروی پیکاب شدند، تصریح کرد: این خودرو که قصد فرار به سمت جاده های کوهستانی اطراف را داشت، بلافاصله توسط مأموران تعقیب و دستگیر شد.

سردار یاری با بیان اینکه در این عملیات موفق پلیسی 116 طاقه پارچه خارجی قاچاق و یک دستگاه تلویزیون جمعاً به ارزش یک میلیارد ریال کشف و ضبط شد، ادامه داد: راننده خودروی حامل بار قاچاق با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و کالای قاچاق کشف شده نیز به سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان تحویل شد.

وی در پایان گفت: تلاش برای دستگیری سایر همدستان متهم دستگیر شده ادامه دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون