نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/4      11:38:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:86


نسخه چاپی
سردار اشتری:
اعتماد مردم به نیروی انتظامی افزایش یافته است
گروه استان‌ها– قم- فرمانده ناجا با بیان اینکه اعتماد مردم به نیروی انتظامی در سال گذشته افزایش یافته است، گفت: امیدواریم در سال جاری نیز بتوانیم در راستای تحقق شعار سال که «رونق تولید ملی» است، رسالت‌ها و وظایف خود را به شیوه مطلوب دنبال کنیم.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار حسین اشتری پیش از ظهر امروز در دیدار با آیت‌الله جعفر سبحانی که در دفتر این مرجع تقلید انجام شد، با اشاره به کاهش تصادفات نوروزی طی روز‌های اخیر نسبت به سال گذشته اظهار کرد: سفرهای مردم در شهرهای مختلف افزایش یافته به همین علت وظیفه نیروی انتظامی سنگین‌تر شده است.

وی از وقوع حادثه سیل در استان گلستان یاد کرد و اضافه کرد: نیروهای کمکی ناجا برای امدادرسانی به گلستان اعزام شده و توزیع اغذیه موجود در انبار نیروی انتظامی در میان مردم در دستور کار و گسترش چتر امنیتی در این استان نیز مورد توجه قرار گرفته است.

فرمانده نیروی انتظامی کشور با بیان اینکه اعتماد مردم به نیروی انتظامی در سال گذشته افزایش یافته، عنوان کرد: امیدواریم در سال جاری نیز بتوانیم در راستای تحقق شعار سال که «رونق تولید ملی» است، رسالت‌ها و وظایف خود را به شیوه مطلوب دنبال کنیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون