نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/4      12:8:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:441


نسخه چاپی
ایست پلیس به محموله ترامادول های قاچاق
گروه استان ها _ سمنان _ فرمانده انتظامی استان از توقیف یک محموله قرص قاچاق به ارزشی بالغ بر یک میلیارد و 600 میلیون ريال در ايستگاه بازرسي شهيد نوري شهرستان شاهرود خبرداد.

سردار روح الامین قاسمی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: با نامگذاری سال 98 از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به "رونق تولید" ماموریت حساس و مهم برخورد با قاچاق کالا و ارز به طور ویژه در دستور کار امسال قرارگرفت.

وی خاطرنشان کرد: در همین راستا، تمام گشت های پلیس در سطح استان با هدفمندی بیشتری به ماموریت ها اعزام می شوند تا نظارت موثرتری بر محورهای مواصلاتی و معابر درون شهری داشته باشند.

این مسئول انتظامی ادامه داد: ماموران ایستگاه بازرسی شهید نوری شهرستان شاهرود در همین خصوص تردد خودروها را به دقت مورد بررسی قراردادند که حین اجرای ماموریت به یک دستگاه سواری پژو 405 مشکوک شده، آن را برای بررسی بیشتر متوقف می کنند.

سردار قاسمی از کشف نزدیک به 122 هزار عدد قرص ترامادول قاچاق و مقادیری شربت متادون خبرداد و افزود: بنا بر اظهار نظر کارشناسان، این محموله نزدیک یک میلیارد و 600 میلیون ريال ارزش دارد.

فرمانده انتظامي استان سمنان از معرفی راننده 45 ساله خودرو به مراجع قضائی خبرداد و گفت: در سال جاری برنامه های حوزه مبارزه با قاچاق کالا و ارز را برای ارتقاء و بهبود فعالیت های این حوزه در قالب قرارگاهی جهادی، تجمیع می کنیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون