نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/4      12:17:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:483


نسخه چاپی
تقدیر و تشکر استاندار خراسان شمالی از نیروی انتظامی استان
گروه استان ها- خراسان شمالی- استاندار خراسان شمالی در بازدید از مناطق سیل زده شهرستان مانه و سملقان به همراه فرمانده انتظامی استان، گفت: نیروی انتظامی استان از آمادگی لازم برای بررسی و حل مشکلات مناطق سیل زده برخوردار است.
 

به گزارش پایگاه خبری پلیس، محمدعلی شجاعی استاندار خراسان شمالی با تقدیر و تشکر از سردار علیرضا مظاهری فرمانده انتظامی استان و مسئولان استانی، افزود:  آمادگی ناجا در ایجاد امنیت برای جلوگیری از کاهش آسیب ها در مناطق سیل زده و آمادگی لازم مسئولان استانی و متوجه بودن به مشکلات برای حل بحران ها مشهود و هرآنچه انجام می شود وسعت آمادگی مدیران استانی را بیان می کند.

وی تصریح کرد: مردم شریف ما به همراه نیروهای کمکی می توانند با هم افزایی در کنارهم غم و اندوه ناشی از مشکلات را کاهش دهند تا با انرژی و روحیه بهتری در برابر مشکلات بایستند و مشکلات را به حداقل برسانند.

استاندار با توجه به مشکلات موجود در مناطق سیل زده، تصریح کرد: در هر نقطه از مسیر که مشکلی وجود داشته است ضعف در ایجاد زیر ساخت ها بوده که باید مطالعات و اقدامات لازم جهت تقویت و کاهش مشکلات انجام شود.

استاندار در پایان افزود: تمام تلاش ما براین است که در ارتباط با وزراء با حل مشکلات روزهای خوبی را برای سیل زدگان رقم بزنیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون