نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/4      12:36:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:452


نسخه چاپی
کشف کالای قاچاق از انباری در دلیجان
گروه استان‌ها - مركزي - جانشین فرماندهی انتظامی استان از کشف بیش از 65 تن فویل و 270 عدد رول تی شو خارجی قاچاق به ارزش تقریبی 4 ميليارد و 220 ميليون ريال در عملیات پلیس شهرستان دلیجان خبر داد.
 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ " یوسف سپهوند " در تشریح این خبر گفت: مأموران اداره پلیس اماکن عمومی شهرستان دلیجان در تحقيقاتي از فعالیت فردی در زمینه نگهداری و احتکار کالای قاچاق در انباری در سطح این شهرستان مطلع شدند.

وی خاطرنشان کرد: پس از اتمام تحقیقات میدانی پلیس و هماهنگی با دستگاه قضائی، سرانجام روز گذشته مأموران به انبار مورد نظر اعزام و موفق به کشف 131 پالت فويل به وزن ۶5 تن و 500 کیلوگرم و تي شو وارداتي قاچاق به تعداد 270 رول در بازرسی از آن شدند.

این مقام انتظامی با اشاره به ارزش تقریبی4 ميليارد و 220 ميليون ريالی کالای قاچاق کشف شده اظهار داشت: در ادامه تحقیقات مأموران دریافتند که مالک این انبار فاقد مدارک گمرکی مبنی بر نگهداری قانونی کالاهای کشف شده می‌باشد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی در پایان با تأکید بر عزم راسخ پلیس استان در مبارزه با قاچاق کالا و ارز در سال رونق تولید افزود: متهم دستگیر شده در این عملیات پس از  تشکیل پرونده، به دستگاه قضائي معرفي شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون