نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/4      13:37:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:486


نسخه چاپی
انهدام باند گرگ های شب در غرب استان تهران
گروه استان ها – غرب استان تهران- فرمانده انتظامی استان، از شناسایی و انهدام باند تبهکار معروف به گرگ های شب که جرایم زیادی را در شهرستان های غرب استان تهران مرتکب شده بودند، خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "محسن خانچرلی" اظهار داشت: با کسب اخبار دریافتی مبنی بر فعالیت باند مخوف تبهکار که انواع و اقسام جرایم را در سطح شهرستان های غرب استان تهران مرتکب می شدند، شناسایی و انهدام باند مذکور در دستور کار پلیس امنیت عمومی استان قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی گفت: با انجام 3 ماه کار اطلاعاتی شبانه روزی، فعالیت و محل های تردد اعضاء باند، مشخص شدآنان دارای سوابق متعدد بوده و با افراد خلافکاری از سایر استان ها و شهرستان ها در ارتباط هستند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران بیان داشت: اعضای این باند اقدام به سرقت مسلحانه احشام، اماکن خصوصي، کابل هاي برق، اخاذي تحت عنوان مامور، شرارت و نزاع دسته جمعي، حمل و نگهداري سلاح گرم در شهرستان های غرب استان تهران می کردند.

سردار خانچرلی تصریح کرد: در عملیات ضربتی پلیس سرکرده اصلی این باند که مجهز به سلاح سرد بود نیز دستگیر شد.

وی با اشاره به اینکه در ادامه این عملیات 9 نفر از اعضاء این باند دستگیر شدند، خاطرنشان کرد: در بازجویی های پلیسی متهمان به 16 فقره سرقت از قبیل؛ تخليه کامل اسباب يک ويلاي مسکوني به ارزش يک ميليارد ريال، زورگيري با سلاح سرد، درگيري و تعرض به ماموران انتظامی، سرقت مسلحانه 30 راس گوسفند، لوازم منزل، کابل هاي برق، سرقت 4 تن برنج، 100 عدد دينام و 12 عدد گيربکس خودرو اعتراف و یک قبضه سلاح کمري از آنها کشف شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون