نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/4      13:38:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:271


نسخه چاپی
نمره دهی مردم؛ ملاک ارزیابی عملکرد پلیس در طرح نوروزی
گروه استان‌ها - مرکزی – جانشین معاونت طرح و برنامه ناجا با اشاره به اینکه جلب اعتماد عمومي لازمه تأمين امنيت اجتماعي است، گفت: ملاک قبولی و موفقیت عملکرد نوروزی؛ نمره‌ای است که مردم به پلیس می‌دهند.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "محمدرضا قلی زاده" در دیدار با " سرهنگ سپهوند" جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی با تبريک سال جديد و قدرداني از اقدامات این فرماندهي در برقراري نظم و امنيت اجتماعي، انتظامي و ترافيکي، اظهار داشت: اقدامات بسیار خوبی در قرارگاه نوروزی پلیس استان مرکزی صورت گرفته و با تلاش جهادی پلیس در حوزه‌های مختلف شاهد کاهش تخلفات و جرایم در این استان هستیم.

وی با تأکيد بر بیانات رهبر معظم انقلاب در شعار سال 98، وظیفه نیروی انتظامی را وظیفه‌ای خطیر در "رونق تولید "معرفی و بیان کرد: پلیس باید با ایجاد امنیت همگانی در جامعه، موجبات سرمایه گذاری در اقتصاد داخلی را رقم زده و فرامین معظم له را تحقق بخشد.

سردار قلی زاده نمره دهی مردم را ملاک ارزیابی عملکرد پلیس در طرح نوروزی دانست و اظهار داشت: چگونگی رفتار پلیس با شهروندان و مسافران نوروزی بسیار مهم است و بی تردید هرچه مردم پاسخ مناسبی از سوی مسئولان اجرایی دریافت کنند، مشارکت بیشتری با پلیس در انجام موفقیت آمیز طرح‌های مختلف عملیاتی خواهند داشت .

وی با مثبت ارزیابی کردن تلاش‌های کارکنان پلیس استان مرکزی در طرح نوروزی، امنیت مطلوب این استان را ستودنی دانست و گفت: کارکنان انتظامی باید همواره در حفظ ارزش های اسلامی، پاسخ به هنگام به مطالبات مال باختگان و کسب رضایت مردم ،تمام تلاش خود را بکار گیرند.

قلی زاده در پایان با بيان اين كه خدمت رساني ارزنده و مطلوب از اصلي ترين مولفه هاي ناجا در جامعه به شمار مي رود افزود: اقدامات اجرايي و همه جانبه پليس در تمام ساعات شبانه روز، با به كارگيري همه امكانات و نيروها بيانگر خدمت صادقانه و بي منت به آحاد مردم مي باشد و پليس همواره تلاش مي كند بستري امن و آرام براي هموطنان عزيز در طول ايام نوروز ايجاد كند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون