نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/4      13:45:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:488


نسخه چاپی
مشاور ارشد فرمانده ناجا:
شهدا مظهر اقتدار و استقلال کشور هستند
گروه استان ها - کرمانشاه - مشاور ارشد فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از شهدا به عنوان مظهر اقتدار و استقلال کشور یاد کرد که با نثار خون پاک خود عزت و امنیت را برای انقلاب به ارمغان آوردند.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار سرتیپ "بهرام نوروزی" در دیدار با خانواده شهیدان "رامین پیری سرابی" و "شهرام خدایی" اظهار داشت: شهدای والامقام مردان مرد روزگار بودند که از هستی و همه چیز خود گذشتند تا اقتدار و استقلال کشور حفظ شود.

وی ادامه داد: شهدای گرانقدر ایران اسلامی مقربان و خاصان درگاه الهی بودند که بدون هیچ چشمداشتی در راه اعتلای وطن و حفظ اسلام و انقلاب مردانه به نبرد با دشمنان پرداخته و با نثار جان پاک خود حماسه آفرین شدند.

سردار نوروزی با بیان اینکه شهدا با خداوند معامله کرده و پیروز واقعی آن ها هستند، گفت: معامله با خداوند چیزی جز عاقبت بخیری و روسفیدی در دنیا و آخرت به همراه ندارد.

مشاور ارشد فرمانده ناجا، تصریح کرد: ایران اسلامی اگر امروز در اوج قله رفیع افتخار و اقتدار قرار دارد به خاطر رشادت و از خودگذشتگی شهدای گرانقدر است که با فداکاری و ایستادگی در برابر دشمن درس شجاعت را به همه جهانیان آموختند.

وی گفت: در این میان نقش خانواده های معظم شهدا را نیز نباید نادیده گرفت، آن هایی که فرزندانی رشید تربیت کردند و یا مشوق همسرانشان شدند تا در برابر دشمن بایستند نیز، اجر و پاداشی همتراز با شهید عزیزشان دارند.

سردار نوروزی در پایان، خدمت به خانواده شهدا را توفیق و سعادتی بزرگ دانست و گفت: نیروی انتظامی به این کار افتخار کرده و خود را خادم آن ها می داند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون