نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/4      14:21:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:147


نسخه چاپی
دیدار فرمانده ناجا با آیت الله وحید خراسانی / همت پلیس ستودنی است
گروه ناجا ـ فرمانده ناجا با آیت الله " وحید خراسانی دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، دقایقی پیش سردار " حسین اشتری " با آیت الله وحید دیدار و گفت و گو کرد.

آیت الله" حسین  وحید  خراسانی " در  این  دیدار  با بیان اینکه بحمد الله امروز شاهد موفقیت نیروی انتظامی هستیم، اظهار داشت: نیروی انتظامی  ماموریت خطیر تامین امنیت را عهده دار است و نیروهای پلیس باید قدر و جایگاه خود را بدانند.

 این مرجع تقلید خطاب به فرمانده ناجا و کارکنان پلیس گفت: همت شما بسیار ستودنی است و بنده دعا گوی شما هستم و به شما سفارش می کنم هر روز قران بخوانید، ان شاء الله خداوند شما را  که برای حفظ امنیت تلاش می کنید، حفظ کند.   

 خدمت به مردم را توفیق می دانیم

گفتنی است، سردار" حسین اشتری" در این دیدار ضمن تبریک اعیاد ماه رجب، حلول سال نو و ارائه گزارشی از عملکرد نیروی انتظامی اظهار داشت: نیروی انتظامی ؛ نهادی  خدمتگزار به مردم است و این مهم را توفیق  می دانیم.

 وی با اشاره به آماده باش نیروهای پلیس در ایام نوروز افزود:  در این ایام بیش از 300 هزار نیروی پلیس اعم از فرماندهان،   افسران، درجه داران  و سربازان وظیفه  در خدمت و کنا ر مردم هستند.

 فرمانده نیروی انتظامی بیان کرد: بحمد الله، با تلاش آحاد همکارانم شاهد کاهش تصادفات و جرایم در روزهای نخست نوروز امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته  هستیم.

 سردار اشتری با اشاره به گستردگی و تنوع ماموریتی نیروی انتظامی مطرح کرد: سال گذشته را با اجرای ماموریت های متنوعی پشت سر گذاشتیم که مهم ترین آن  ماموریت بزرگ " اربعین " بود  به طوری که بیش از 2 میلیون زائر به کربلا اعزام شدند. #


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون