نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/4      15:3:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:95


نسخه چاپی
به کارگیری بیش از 200 هزار نیروی پلیس در طرح نوروزی/ برپایی 13 هزار و 800 ایستگاه سیار و ثابت در ایام نوروز
گروه استان ها- گلستان- جانشین فرمانده ناجا از به کارگیری بیش از 200 هزار نیروی پلیس در طرح نوروزی خبر داد.

 

سردار "ایوب سلیمانی" در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، ضمن تبریک اعیاد ماه رجب و حلول سال نو، گفت: با توجه به تجربیات سال های گذشته و همچنین افزایش اشراف ناجا بر ماموریت ها، در نوروز امسال برنامه های بسیار خوبی در حوزه های مختلف برای اجرا پیش بینی شده است.

جانشین فرمانده ناجا با اشاره به وظیفه ذاتی پلیس در تامین نظم و امنیت جامعه، تصریح کرد: مردم از پلیس نظم و انضباط، امنیت و آرامش می خواهند، لذا ناجا بر همین اساس تمام تلاش خود را به کار گرفته تا رضایت شهروندان و مسافران را جلب کند.

وی با تاکید بر لزوم تامین امنیت مسافران در جاده ها، محل اسکان و همچنین تامین امنیت منازلی که خالی از سکنه هستند، خاطرنشان کرد: خط قرمز و دغدغه  ناجا، امنیت مردم بوده و در همین راستا در نوروز امسال بیش از 200 هزار نیروی پلیس برای حراست از امنیت و آرامش هموطنانمان در سراسر کشور به کارگیری شده است.

سردار سلیمانی با اشاره به برپایی 13 هزار و 800 ایستگاه سیار و ثابت پلیس در ایام نوروز در سطح کشور، گفت: با برنامه ریزی های مناسبی که صورت گرفت، شاهد تعامل و همکاری بیش از پیش سایر سازمان های امدادی با پلیس بوده ایم و در کل بیش از 500 هزار نفر در طرح نوروزی برای آسایش خاطر مردم در تلاش هستند.

جانشین فرمانده ناجا در ادامه با بیان اینکه معمولا در 30 کیلومتری شهرها بیشترین آمار تصادفات را شاهد هستیم و برای این منظور برنامه ریزی های خوبی انجام شده، اظهار داشت: بیش از 45 هزار نیروی پلیس در حوزه راهور برای کنترل ترافیک جاده ها به کارگیری شده اند، لذا درخواست ما از هموطنان این است که ضمن رعایت مقررات و اطلاع از وضعیت راه ها قبل از سفر، با عمل به توصیه های پلیس، شادی و لذت سفر را به اندوه تبدیل نکنند.

سردار سلیمانی در پایان عملکرد فرماندهی انتظامی گلستان را درخشان دانست و خاطرنشان کرد: پلیس گلستان در همه بخش ها عملکرد قابل قبول و مناسبی داشته است که این مهم حاصل تلاش خستگی ناپذیر و صادقانه می باشد.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون