نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/4      15:28:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:259


نسخه چاپی
سخنگوی ناجا؛
امدادرسانی نیروهای پلیس به سیل زدگان با جدیت ادامه دارد/بهره مندی حداکثری از ظرفیت های ناجا برای کمک رسانی به مردم در مناطق سیل زده /تامین امنیت در مناطق آسیب دیده به همت نیروهای پلیس
گروه ناجا_سخنگوی نیروی انتظامی با اشاره به فرمان فرمانده معظم کل قوا مبنی بر گسیل امکانات نیروهای مسلح به استان های سیل زده، از تشدید اقدامات پلیس در تداوم امداد رسانی به مردم مناطق سیل زده خبر داد.

سردار"احمد نوریان "در گفت و گوی اختصاصی  با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت :در پی فرمان و دستور فرمانده معظم کل قوا مبنی بر گسیل امکانات بیشتر از سوی نیروهای مسلح به استان های سیل زده شمال کشور،نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران اقدامات امدادرسانی به اهالی این مناطق را افزایش داد.

وی یادآور شد: پیرو تاکید سردار "اشتری " ؛فرمانده ناجا، نیروهای پلیس از ساعات اولیه  آب گرفتگی معابر و وقوع سیل ،با حضور در مناطق آسیب دیده از سیلاب ،روند امداد و خدمات  رسانی را آغاز کردند.

سخنگوی ناجا با اشاره به اقدامات پلیس برای تامین امنیت در مناطق سیل زده در کنار امدادرسانی بیان کرد: اکیپ های یگان های ویژه ناجا در مناطق آسیب دیده از سیل، فعالانه و به صورت شبانه روزی مستقر هستند و تا کنون تلاش شده  از تمام ظرفیت های نیروی انتظامی برای کمک و امداد رسانی به سیل زدگان استفاده شود.

 سردار نوریان با بیان اینکه با مهار آب گرفتگی ها ابعاد چتر امنیتی پلیس گسترده تر خواهد شد، گفت :کمک های نیروهای مسلح اعم از نیروی انتظامی ،سپاه و ارتش در مناطق سیل زده،در قالب اقدام جمعی،تا زمان رفع نیاز مردم با جدیت تداوم خواهد داشت.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون