نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/4      19:22:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:306


نسخه چاپی
حضور نیروهای مسلح در مناطق سیل زده برای امداد رسانی به مردم
گروه استان ها – مازندران – جانشین فرمانده ناجا در حاشیه بازدید از مناطق سیل زده استان و شهرستان سیمرغ ، گفت: حضور نیروهای مسلح در مناطق سیل زده برای امداد رسانی به مردم بوده است.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار " ایوب سلیمانی  " در حاشیه بازدید از مناطق سیل زده استان مازندران در شهرستان سیمرغ ، گفت: نیروی انتظامی در راستای تسهیلات سفر نوروزی برای هموطنان از 25 اسفندماه طرح ویژه نوروزی را در حوزه های ترافیکی، انتظامی و امنیتی در سطح کشور آغاز کرد.

وی با اشاره به اینکه استان های شمالی کشور همواره در این ایام مسافر پذیر هستند، افزود: نیروی انتظامی در این استان ها با آمادگی خیلی خوبی در حال خدمات رسانی به مسافران نوروزی است که متاسفانه همزمان با طرح نوروزی  شاهد بارش های شدید باران و برف از 28 اسفندماه در استان های مازندران و گلستان و در ارتفاعات و محور های کوهستانی بوده ایم.

سردار سلیمانی با اشاره به سر ریز شدن سدها و سیل بندها در استان گلستان از وقوع سیلاب در شهر آق قلا خبر داد و گفت : این شهر تا ارتفاع یک متر و نیم زیر آب رفت و به طور کامل |آب همه شهر را فرا گرفت.

جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه نیروی انتظامی در همان ساعات اولیه و قبل از آن و حین  وقوع حادثه برای پیشگیری از حوادث بعدی در منطقه حاضر بود ، خاطرنشان کرد: خوشبختانه با این شرایط کمترین مشکل امنیتی را مشاهده کرده ایم.

سردار سلیمانی اظهار کرد : خوشبختانه در شهر آق قلا با پیشگیری های صورت گرفته و ایجاد ایست و بازرسی ها از اموال مردمی که خانه هایشان را ترک کردند،مراقبت شد و افرادی که در منازلشان ماندند با استفاده از شناورهای دریابانی به آنان امدادرسانی شد.

جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه با اقداماتی تحمل شرایط را برای مردم راحت تر کردیم، افزود: روز گذشته با فرمانی که فرمانده معظم کل قوا برای رئیس ستاد کل نیروی های مسلح صادر کردند ، نیرو های مسلح با همه توان و امکانات وارد صحنه شدند تا مشکلات مردم را حل کنند.

سردار سلیمانی خاطر نشان کرد: ارتش، سپاه،نیروی انتظامی و وزارت دفاع با فرمانی که صادر شد در میدان حاضر شدند و ان شاءالله بتوانیم جلوی هرگونه بی نظمی و اخلال در امنیت را بگیریم و در کوتاه ترین زمان ممکن طی دو سه روز آینده بحرانی را که گرفتار آن شدیم  برطرف کنیم.

وی  بیان کرد: نیرو های مسلح برای امدادرسانی به مردم و پشتیبانی از دولت در منطقه حاضر شدند تا آلام مردم کاهش یابد و با تخلیه سیلاب ها و گل و لای منطقه شاهد ورود امکانات از جمله چادر و ملزومات اولیه زندگی در این مناطق باشیم.

سردار سلیمانی با اشاره به اینکه با توجه به وضع موجود و با عنایت به اقدامات پیشگیرانه ای که پلیس در راستای تامین نظم وامنیت در مناطق سیل زده پیش بینی کرده و رضایتمندی مردم هیچ گونه وقوع سرقتی در این مناطق گزارش نشده است.

وی از کنترل و نظارت بر آمد و شد مناطق سیل زده با حضور هوشمندانه پلیس خبر داد و گفت : پلیس نظارت خود را بر خودروهای غیر بومی در این منطقه بیشتر کرده و از تردد های غیر مجاز خودداری می کند.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون