نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/5      10:6:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:182


نسخه چاپی
مردم، مهمترین تکیه گاه متولیان امنیت در جامعه هستند/مردم کردستان آماده جانفشانی برای دفاع از امنیت کشور
گروه استان ها - کردستان - نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه مردم این استان آماده جانفشانی در دفاع از امنیت کشور هستند، گفت: مردم، مهمترین تکیه گاه متولیان امنیت در جامعه هستند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، ماموستا "ملا فایق رستمی" در دیدار با سردار "علی آزادی" فرمانده انتظامی استان کردستان با بیان اینکه مسئولیت سنگین تامین امنیت، امروز در سایه تلاش و مجاهدت نیروی انتظامی به خوبی محقق می شود، اظهار داشت: مردم ما امنیت مطلوب را به خوبی لمس می کنند و قدردان تامین کنندگان امنیت جامعه هستند.

وی با تاکید بر اینکه در سایه تامین امنیت مطلوب، امروز شاهد رشد و توسعه کشور حتی در دورترین نقاط این مرز و بوم هستیم، افزود: این محقق نمی شود جز با تلاش و از خودگذشتگی نیروهای مخلص و مجاهد نیروی انتظامی و دیگر دستگاه های امنیتی که امنیت را برای ایران اسلامی به ارمغان آورده اند.

ماموستا رستمی با اشاره به نقشه ها و توطئه های دشمنان در برهم زدن امنیت جامعه تصریح کرد: دشمن ارزش های اسلامی را هدف گرفته و از فضای مجازی برای از بین بردن آن تلاش می کند و می دانند ارزش ها و باورهای دینی و اسلامی بزرگترین، مهمترین و مستحکم ترین سد در مقابل تهاجم فرهنگی و جنگ نرم است.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری، تعمیق باورهای دینی، نهادینه کردن ارزش های اسلامی، افزایش بصیرت دینی و تمسک به آموزه ها و فرامین قرآنی را اثربخش ترین راهکار مقابله با جنگ نرم و خنثی کننده توطئه های استکبار جهانی دانست و تاکید کرد: کار فرهنگی منسجم با مشارکت دستگاه های مختلف و همکاری مردم وخانواده ها در چنین شرایطی یک ضرورت است.

ماموستا رستمی اقدامات فرهنگی و پیشگیرانه پلیس را اقدامی بسیار ارزشمند در راستای پیشگیری از وقوع جرایم و مقابله با جنگ نرم دشمن دانست و تاکید کرد: پليس به عنوان يک نيروي جامعه محور و مردمي، با بهره مندي از اخلاق و منش اسلامي و التزام عملي به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران در پيشبرد رويه قانون مداري در سطوح مختلف اجرايي، سازمانی و جامعه نقش بسزايي را ايفا می کند.

وی مردم را مهمترین تکیه گاه متولیان امنیت در جامعه دانست و بیان داشت: مردم استان کردستان مردمی انقلابی و پایبند به نظام و ارزش های نظام هستند و همیشه و در همه جا حامی وپشتیبان نیروی انتظامی خواهند بود.

فرمانده انتظامی استان کردستان نیز در این دیدار، نیروی انتظامی را نیروی مردمی و بر پایه مشارکت های مردمی دانست و بیان داشت: يكي از افتخارات نيروي انتظامي، اعتماد مردم به اين نيرو است كه پليس قدر اين سرمايه اجتماعي را می داند وبه آن افتخار می کند.

وی با تاکید براینکه پلیس مردمی با مردم ودر کنار مردم است ادامه داد: مردم محور فعالیت های نیروی انتظامی هستند و نقش بسیار مهمی در ماموریت های این نیرو بر عهده دارند.

فرمانده انتظامی کردستان همراهی و مشارکت مردم در رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را گوشه ای از مشارکت آنان در تامین امنیت دانست و خاطر نشان کرد: در سایه این تعامل و همکاری از ابتدای طرح نوروزی تاکنون تعداد کشته شدگان ناشی از حوادث رانندگی در استان کردستان 35درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش داشته است./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون