نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/5      10:9:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:204


نسخه چاپی
کشف یک میلیاردی داروهای قاچاق در "بابلسر"
گروه استان‌ ها- مازندران- فرمانده انتظامی شهرستان" بابلسر" از کشف یک میلیارد ریالی داروی قاچاق در طرح نوروزی خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس "سرهنگ عبدالله رضوانی" با اعلام این خبر، اظهار داشت: ماموران انتظامی این فرماندهی در راستای طرح عملياتي مبارزه با قاچاق كالا در طرح نوروزی موفق به كشف یک میلیارد ریال داروي غيرمجاز شدند.

سرهنگ رضوانی تصریح کرد: در پي کسب خبری مبني بر قاچاق داروهای کمیاب و نایاب در شهرستان بابلسر، موضوع در دستور کار کلانتری 11 اين فرماندهی قرار گرفت.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: مأموران پس از انجام تحقيقات پلیسی و بررسي های ميداني، موفق به شناسايي محل دپو داروهای قاچاق شدند.

سرهنگ رضوانی در ادامه گفت: با هماهنگی قضائي، ماموران طی عملیات ضربتی در بازرسی به عمل آمده داروهای قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر ادامه داد: مبارزه با قاچاق كالا به عنوان يكي از ماموريت‌هاي اصلي ماموران انتظامی در سال جاري است كه با توجه به شعار سال، يكي از اقدامات ضروري و مهم پليس محسوب مي‌شود.

سرهنگ رضوانی بيان كرد: مبارزه با اين پديده شوم باعث رونق توليد داخلي و جلوگيري از ضربه خوردن توليدكنندگان و تقویت اقتصاد داخلي كشور شده كه نتيجه آن تحقق عملي اقتصاد مقاومتی و تولید و اشتغال خواهد بود./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون