نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/5      10:34:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:106


نسخه چاپی
لزوم مشارکت شهروندان برای ارتقاء امنیت و کاهش جرایم
گروه ناجا ـ معاون اجرایی پلیس پیشگیری ناجا در مصاحبه با رادیو مناسبتی "سفر" بر مشارکت بیش از پیش شهروندان در حفاظت و مراقبت از اموال و دارایی‌های شخصی و عمومی هنگام سفرهای نوروزی تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "علی هاشمی" در این مصاحبه زنده ضمن تبریک حلول سال جدید، از مدیریت جهادی فرماندهان و تلاش شبانه‌روزی پلیس به منظور برقراري امنيت و پیشگیری از وقوع جرایم در ایام تعطیلات نوروز خبر داد و افزود: اتخاذ تمهیدات فوق‌العاده در حوزه امنیت از جمله برنامه‌های ویژه پلیس پیشگیری در راستای آرامش خیال شهروندان در تعطیلات نوروزی است.

وی مراقبت های شهروندی در پیشگیری از وقوع سرقت خودرو و منزل را مهم ارزیابی و به مسافران توصیه کرد: اتومبيل خود را در محيط‌هاي خلوت و تاريك و يا در يك نقطه نامناسب و به دور از مراقبت های بعدی به مدت طولاني پارك نکرده و از پارکینگ های مطمئن و دارای مجوز در این خصوص استفاده شود.

این مقام انتظامی، هوشياري مردم و حضور مقتدرانه‌ پليس در برابر مجرمان را از کارآمدترین مولفه های استقرار امنیت ارزیابی کرد و افزود: شهروندان عزیز به منظور پیشگیری از سرقت اسباب و اثاثیه منزل خود تا حد امکان از خالی گذاشتن منزل خودداری و برای اطمینان بیشتر از ابزارهای مراقبت فیزیکی و الکترونیکی برای تشدید اقدامات پیشگیرانه استفاده کنند.

معاون اجرایی پلیس پیشگیری ناجا با طرح این موضوع که "همه‌ ما در توليد امنيت مسئول بوده و صاحب  نقش هستیم" اظهار داشت: با عمل به توصيه‌هاي پيشگيرانه‌ پليس، حلاوت آرامش را در كام خود ماندگار و با  رعايت قوانين و مقررات، امنيت را زينت بخش نوروز كنيم./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون