نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/5      11:52:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:341


نسخه چاپی
تقدیر و تشکر ویژه نماینده ولی فقیه در استان زنجان از اقدامات پلیس
گروه استان ها – زنجان- نماينده ولي فقيه و امام جمعه زنجان تلاش هاي شبانه روزی پليس در برقرار نظم و امنيت را قابل تقدير دانست و گفت: حضور پلیس در ایام نوروز کاملاً ملموس و پر رنگ است و به خوبی توانسته امنیت ترافیکی و اجتماعی را در استان برقرار کند.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت‌الله "علي خاتمي" در دیدار با سرهنگ " مختار شیر محمدی " فرمانده انتظامی شهرستان زنجان با اشاره به خدمات ارزشمند پلیس در کلیه مراسم ملی و مذهبی افزود : نيروي انتظامي با تلاش شبانه روزي امنيت  جامعه را تامين مي كند.

وي ضمن تشكر و قدرداني از تلاش شبانه روزي پليس عنوان كرد: نيروي انتظامي مايه عزت و اقتدار جامعه اسلامي است و بخش عظيم توليد امنيت مربوط به هوشياري و توانمندي نيروهاي پليس است .

نماينده ولي فقيه و امام جمعه زنجان با اشاره به اينکه مردم از عملکرد پليس رضايت دارند اظهار داشت: جايگاه كاركنان نيروي انتظامي به عنوان يك نيروي خدمتگزار بايد شناخته شده و مورد تكريم قرار گيرد.

آیت الله خاتمی با تقدير و تشكر از زحمات پليس در تعطيلات نوروز و كاهش تصادفات گفت : وجود امنيت و آرامش رواني در استان زنجان يك ارزش است.

در ادامه این دیدار سرهنگ " مختار شیرمحمدی" فرمانده انتظامی شهرستان زنجان با تبریک سال نو گزارشی از اقدامات پلیس در خصوص پیشگیری از حوادث چهارشنبه آخر سال وتعطیلات نوروز ارائه کرد.

فرمانده انتظامي شهرستان زنجان، اجراي طرح هاي انتظامي و پاکسازي در راستاي افزايش ضريب امنيتي در سطح شهرستان را بسيار مؤثر عنوان كرد و اظهار داشت: با اجراي اين طرح ها كه در سايه همكاري و تعامل گسترده مردم اجرا مي شود ، محيط براي مجرمان و مخلان نظم و امنيت، بيش از پيش ناامن خواهد شد.

سرهنگ شیرمحمدی افزود: با همدلي و همکاری کليه کارکنان انتظامي و همچنين پليس هاي تخصصي و هم پوشاني ماموريت ها، نتيجه موثرتر و بهتري حاصل خواهد شد که اين امر رمز موفقيت پليس در ايجاد امنيت مي باشد که رضايتمندي شهروندان را نيز به دنبال خواهد داشت .//


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون