نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/5      13:28:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:203


نسخه چاپی
لزوم امداد رسانی همه سازمان ها به سیل زدگان/ پلیس و نیروهای مسلح در کنار مردم هستند
گروه استان ها- گلستان- رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا بر لزوم امداد رسانی همه سازمان ها و دستگاه ها به سیل زدگان تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام والمسلمین "سیدعلیرضا ادیانی" در جمع فرماندهان و مسئولان انتظامی استان ضمن عرض تبریک سال نو و تقارن آن با بهار معنویت، اظهار داشت: ماه رجب فرصت مناسبی برای خودسازی، بهره گیری از فیوضات الهی و زدودن غبار گناهان و نزدیک شدن به معبود است.

وی در ادامه ضمن ابراز همدردی با مردم مناطق سیل زده استان به ویژه شهرستان "آق قلا" تصریح کرد: همه مسئولان باید کمک کنند تا در زمانی کوتاه مشکلات مردم گرفتار در سیلاب برطرف شده و به زندگی عادی خود بازگردند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با اشاره به اقدامات صورت گرفته توسط پلیس برای امداد رسانی به مردم، خاطرنشان کرد: تامین امنیت و آرامش و حراست از اموال شهروندان در این مناطق بسیار مهم بوده و در این راستا پلیس استان با گشت های ویژه و حضور فعال اقدامات خوبی انجام داده است.

حجت الاسلام والمسلمین ادیانی افزود: بر اساس آموزه های دین مبین اسلام هرگاه مسلمانی نیاز به کمک داشته باشد همگان وظیفه دارند تا حد توان به یاری وی بشتابند از همین رو، نیروی انتظامی نیز از لحظات اولیه حادثه با تمام وجود در کنار مردم بوده است.

وی با اشاره به فرمان مقام معظم رهبری در خصوص امدادرسانی به سیل زدگان، گفت: پلیس و سایر نیروهای مسلح با تشکیل ستاد بحران و برنامه ریزی های هدفمند تلاش می کنند تا حد امکان و با بسیج کلیه امکانات در همه ابعاد به مردم منطقه کمک کنند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در پایان با بیان اینکه خدمت به مردم عبادت بزرگی است، تصریح کرد: همه ما باید شکرگزار خداوند باشیم که به ما توفیق خدمت در لباس مقدس نیروی انتظامی را داده است و قدردان این نعمت الهی هستیم./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون