نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/5      13:41:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:294


نسخه چاپی
رئیس پلیس فتا در سفر به استان لرستان:
کمک های نقدی به سیل زدگان فقط از طریق شماره های اعلام شده مراجع رسمی صورت گیرد
گروه ناجا- رئیس پلیس فتا به هموطنان توصیه کرد که در صورت تمایل به همدردی و ارسال کمک‌های نقدی برای یاری‌ رساندن به هم‌وطنان سیل زده صرفا از طریق شماره‌حساب‌های اعلام‌ شده از مراجع رسمی و معتبر نظیر صداوسیما و خبرگزاری‌ها اقدام کنند.

 

سردار "وحید مجید" در گفت گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در سفر به استان لرستان، ضمن تبریک ایام نوروز به تمام همکاران خدوم ناجا با مثبت ارزیابی کردن عملکرد انتظامی لرستان، از آمادگی این استان در اجرای طرح های پیشگیرانه در حوزه ترافیکی، عملیاتی و ایجاد فضای امن برای شهروندان و مسافران نوروزی در محورهای مواصلاتی تقدیر و تشکر کرد.

رئیس پلیس فتا ناجا ضمن ابراز همدردی با هموطنان سیل‌زده استان‌های شمالی کشور به‌ویژه استان گلستان، توصیه کرد: در صورت تمایل به ارسال کمک‌های نقدی برای یاری‌ رساندن به هموطنان آسیب‌دیده صرفا نسبت به واریز به شماره‌حساب‌های اعلام‌ شده از مراجع رسمی و معتبر نظیر صداوسیما و خبرگزاری‌ها اقدام و از واریز وجوهات به شماره‌حساب‌های افراد غریبه و بعضا سودجو که با سوءاستفاده از موقعیت پیش‌آمده با تبلیغات دروغین درصدد کلاهبرداری از هم‌وطنان هستند، خودداری کنند .

وی ادامه داد: با توجه به اینکه افراد سودجو در این ایام با راه‌اندازی سایت‌های جعلی مبنی بر ارائه خدمات مسافرتی به متقاضیان قصد کلاهبرداری از شهروندان را دارند، توصیه می شود کلیه نیازمندهای مسافرتی فرد نظیر رزرو بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس، اماکن اقامتی و تورهای مسافرتی را صرفاً از سایت‌های معتبر که ضمن دارا بودن نشان اعتماد الکترونیک از سایر استانداردهای لازم برخوردار هستند تهیه و به‌هیچ‌عنوان فریب تبلیغات دروغین افراد کلاهبردار را نخورند.

این مقام ارشد انتظامی تأکید کرد: با توجه به افزایش مسافرت‌ها و ترددهای بین‌شهری به هموطنان و مسافران نوروزی توصیه می شود ترجیحا خریدهای بین راهی خود را به‌صورت نقدی پرداخت‌ و از واگذاری عابر بانک و افشای رمز کارت‌بانکی به افراد غریبه و فروشندگان خودداری کنند و تمامی مراحل عملیات پرداخت الکترونیک در دستگاه POS را شخصاً انجام دهند.

رئیس پلیس فتا ناجا در خاتمه با آرزوی موفقیت و سربلندی برای کلیه هموطنان عزیز تأکید کرد: برای مقابله با جرایم سایبری و افزایش امنیت در فضای مجازی، ارتقاء سطح آموزش و دانش اینترنتی کاربران لازم و ضروری است.

گفتنی است، رئیس پلیس فتا ناجا با حضور در استان لرستان از ایستگاه‌های نوروزی و یگان‌های نمونه انتظامی شهرستان‌های "نورآباد، الشتر و ازنا" بازدید و توان رزمی و عملیاتی آن استان را مورد ارزیابی قرار داد.//


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون