نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/5      13:44:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:128


نسخه چاپی
آماده باش کامل پلیس کهگیلویه و بویراحمد برای مقابله با حوادث سیلاب احتمالی
گروه استان ها-کهگیلویه و بویراحمد-فرمانده انتظامی استان، گفت: با توجه به شدت بارندگی در استان و هشدار سازمان هواشناسی، نیروهای پلیس برای مقابله با حوادث سیلاب احتمالی و امدادرسانی در آماده باش کامل هستند.

 

سردار "مهدی انصاری" درگفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: با عنایت به هشدارهای سازمان هواشناسی کشور درخصوص شدت و مدت بارش در جنوب و جنوب غرب کشور و طغیان رودخانه ها ، وقوع سیلاب ، آب گرفتگی ، جاری شدن آب در معابر و اینکه در حال حاضر شاهد بارندگی شدید در سراسر استان هستیم، صبح امروز با حضور مسئولان انتظامی در قرارگاه نوروزی جلسه اضطراری برگزار شد.

وی با بیان اینکه در این جلسه بر آمادگی، هوشیاری ، بسیج نیروها و امکانات تأکید شد، تصریح کرد: در حال حاضر نیروهای پلیس استان برای مقابله با حوادث سیلاب احتمالی و امدادرسانی در آماده باش کامل هستند.

این مقام ارشد انتظامی استان به مسافران نوروزی توصیه کرد: تمهیدات لازم را برای در امان ماندن از خطرات احتمالی سیلاب و آب گرفتگی معابر پیش بینی و از استقرار در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها جداً خودداری کنند.

فرمانده انتظامی استان تأمین امنیت در حوادث طبیعی را مهم ترین وظیفه پلیس دانست و گفت: مردم اطمینان داشته باشند نیروهای پلیس همواره با تمام امکانات و تجهیزات برای تأمین نظم و امنیت و خدمت رسانی در کنارشان هستند./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون