نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/5      14:57:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:334


نسخه چاپی
تامین امنیت مناطق سیل زده، مهمترین دغدغه پلیس
گروه استان ها- گلستان- جانشین فرمانده ناجا گفت: تامین امنیت مناطق سیل زده، مهمترین دغدغه پلیس است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "ایوب سلیمانی" در جلسه ستاد بحران نیروهای مسلح به منظور رفع مشکلات مناطق سیل زده گلستان، گفت: با توجه به احتمال بارندگی در روزهای آتی، تخلیه آب در شهرستان "آق قلا" از اهمیت ویژه ای برخوردار است، تا مبادا با شروع مجدد بارش ها مردم دچار مشکلات بیشتری شوند.

وی تامین امنیت را مهمترین مسئله مناطق سیل زده دانست و خاطرنشان کرد: گشت های انتظامی استقراری و سیار با همکاری بسیج و سپاه و همچنین ایست و بازرسی در نقاط مختلف شهرستان از اقداماتی است که به منظور پیشگیری از جرایم و آسیب های احتمالی با تمام امکانات و تجهیزات باید برقرار شود تا شهروندان دغدغه امنیتی نداشته باشند.

جانشین فرمانده ناجا تصریح کرد: پلیس و سایر نیروهای مسلح با عمل به فرمان مقام معظم رهبری و حضور در کنار مردم در تلاش هستند تا مشکلات مناطق سیل زده را برطرف کرده تا هر چه سریعتر زندگی عادی در این مناطق جاری شود.

در ادامه این جلسه سردار "علی اکبر جاویدان" فرمانده انتظامی گلستان ضمن ارائه گزارشی از اقدامات پلیس استان در خصوص کمک به مناطق سیل زده، اظهار کرد: پلیس از ابتدای وقوع حادثه در کنار مردم بوده و با تمام امکانات لجستیکی و تجهیزات خود برای خدمت رسانی به سیل زدگان تلاش می کند.

این مقام ارشد انتظامی افزود: در محل های اسکان موقت سیل زدگان نیز ایستگاه های فرهنگی و انتظامی برپا شده است تا ضمن ارائه خدمات مشاوره ای و روانشناسی به منظور تقویت روحیه مردم، امنیت آنان نیز تامین شود.

سردار جاویدان در پایان با اشاره به انجام گشت های انتظامی در نقاط مختلف مناطق سیل زده خاطرنشان کرد: خدمت به مردم افتخار نیروی انتظامی است، لذا شهروندان در این مناطق اطمینان خاطر داشته باشند که پلیس و سایر نیروهای مسلح با تمام توان و هر لحظه برای امنیت و آرامش آنان تلاش می کنند.//


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون