نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/5      15:1:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:372


نسخه چاپی
محور هراز به علت ریزش کوه مسدود شد/ رانش زمین در محور سوادکوه
گروه استان ها – مازندران - رئیس پلیس راه استان از ریزش کوه در محدوده " پلور – زیارباغ" در محور هراز و انسداد این محور خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "علیرضا قدمی" در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اعلام این خبر، گفت: با توجه به ورود سامانه بارشی از شب گذشته به استان مازندران در حال حاضر شاهد بارش خفیف برف در ارتفاعات محورهای هراز، کندوان و فیروزکوه هستیم.

وی تصریح کرد: در ساعت 11 و 10 دقیقه صبح امروز به علت ریزش کوه در محدوده "پلور-زیار باغ" این محور تا اطلاع ثانوی مسدود شد.

رئیس پلیس راه مازندران، اظهار کرد: در محور سوادکوه محدود پارک جنگلی "جوارم " نیز مسیر جنوب به شمال این محور با رانش زمین همراه بود که با حضور عوامل راهداری تلاش برای بازگشایی این محور کماکان ادامه دارد .

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران با اشاره به مه آلود بودن ارتفاعات محور کندوان و فیروزکوه در منطقه "گدوک" و "پیچ هزار چم" با توجه به کاهش دید به رانندگان وسایل نقلیه توصیه کرد با سرعت مطمئنه رانندگی کنند و از عجله و شتاب زدگی جدا خودداری کنند.

سرهنگ قدمی با اشاره به ترافیک پرحجم و روان از سمت تهران به شمال در محور های هراز و کندوان به رانندگان و مسافران نوروزی، توصیه کرد با صبر و حوصله بیشتری رانندگی کنند.

وی از سقوط سنگ بزرگ در محور کرج – چالوس محدوده "پل دزدبن- کوهستان پارک" ساعتی پیش خبر داد و افزود: با وقوع این حادثه در حال حاضر خودروها به صورت تک لاین تردد می کنند و با حضور عوامل راه داری و پلیس تلاش برای بازگشایی لاین دوم این محور همچنان ادامه دارد .

سرهنگ قدمی افزود: در سایر محورهای مواصلاتی استان و محورهای بین شهری نیز شاهد بارش باران و سطح جاده لغزنده است.

فرمانده پلیس راه استان در پایان اعلام کرد: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره 21824434 و 21824420 با پیش شماره 011 به صورت شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه های استان است ./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون