نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/5      15:46:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:308


نسخه چاپی
کلانتري و پاسگاه ها بايد پناهگاهي امن براي مردم باشند
گروه استان ها – آذربایجان غربی – رئیس پلیس پیشگری ناجا در بازدید از کلانتری 17 ارومیه گفت: کلانتري و پاسگاه ها بايد پناهگاهي امن براي مردم باشند.

 

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار " محمد شرفی" در بازدید از کلانتری 17 ارومیه اظهار داشت: كلانتري ها و پاسگاه ها به عنوان اولين محل حضور مردم در هنگام رسيدگي به حقوق شان، بايد پناهگاهي امن براي مردم و شهروندان باشد كه خوشبختانه اين موضوع در يگان های انتظامي در سايه مديريت شايسته تحقق يافته است.

این مقام ارشد انتظامی توجه و سرمايه گذاري در امر پيشگيري و مقابله با جرایم را يكي از موضوعات مهم در تعالي سازمان بزرگ نيروي انتظامي دانست و گفت: اگر در مسير مقابله با جرایم، حسن ظن را چاشني كار قرار دهيم تكليف ما در برخورد با جرایم مشخص خواهد شد.

وی با تاکید بر اجرای ماده 49 تصریح کرد: بایستی تمامی مشخصات تحت نظرگاهی به صورت دقیق در این سامانه ثبت تا در مواقع لزوم از آن بهره برداری شود.

سردار "شرفی" در بخش دیگری از سخنان خود بر آمادگی کامل کارکنان پلیس در مواجه با حوادث غیرمترقبه تاکید و تصریح کرد: یکی از وظایف اصلی پلیس پیش بینی برای پیشگیری است که توجه به این امر در شرایط بحرانی زمینه کاهش خسارات را فراهم می آورد.

وی در ادامه به 2 راهبرد قرارگاه نوروزی ناجا اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: ایجاد امنیت و آرامش، مدیریت کارآمد ترافیک این 2 راهبرد را شامل می شود که بایستی با تمرکز به این 2 مقوله زمینه آرامش و آسایش را برای هموطنانمان فراهم کنیم.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا در پایان اعتماد سازي در بين مردم و تعامل2 سویه را يک سرمايه‌ مهم براي پليس دانست و از کارکنان خواست فرصت خدمتگزاري به مردم را قدر بدانند چرا که کسب موفقیت در این خصوص موجب سرافرازي پلیس خواهد شد./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون