نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/5      18:37:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:225


نسخه چاپی
کشف290 كيلو تریاک در رودبار جنوب

گروه استان ها – كرمان – فرمانده انتظامي شهرستان رودبارجنوب از كشف 290 كيلو تریاک توسط مأموران انتظامي اين فرماندهي در یک عملیات خبر داد.

 

سرهنگ "رضا فيروزبخت" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس در تشریح این خبر گفت: در راستاي مبارزه بي امان با سوداگران مرگ، ماموران پليس مبارزه با موادمخدر اين فرماندهي از فعاليت يك باند تهيه و توزيع مواد افيوني مطلع شدند.


اين مقام انتظامي افزود: پس از انجام اقدامات اطلاعاتي مشخص شد سوداگران مرگ قصد دارند يك محموله ترياك را با يك دستگاه خودرو به صورت جاساز به سمت مركز كشور حمل کنند.

وي در ادامه بيان داشت: بلافاصله تیم های عملياتي پليس مبارزه با موادمخدر با تحت كنترل قرار دادن محورهاي مواصلاتي، در نهايت خودروي حامل مواد مخدر را شناسايي و آن را در يك عمليات منسجم متوقف كردند.

فرمانده انتظامی شهرستان رودبار جنوب در پایان با اشاره به اين كه در اين عمليات 290 كيلو ترياك كه به طرز بسيار ماهرانه اي در يك دستگاه خودرو  وانت جاساز شده بود كشف و يك متهم در این رابطه دستگير شد، از همه شهروندان خواست در صورت اطلاع از هرگونه موارد مشکوک و فعاليت قاچاقچيان مواد مخدر، موضوع را از طريق سامانه مرکز فوريت هاي پليسي 110 و يا سامانه 128 پليس مبارزه با مواد مخدر اطلاع دهند./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون