نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/5      18:40:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:309


نسخه چاپی
محور "اندیکا – شهرکرد" تا اطلاع ثانوی مسدود شد

گروه استان ها_ خوزستان_ رئیس پلیس راه استان خوزستان گفت: به دلیل شرایط نامساعد جوی محور "اندیکا – شهرکرد" تا اطلاع ثانوی مسدود شد.

 

سرهنگ "رضا دولتشاهی" در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: در حال حاضر کلیه محورهای مواصلاتی استان بارانی و جاده ها لغزنده هستند لذا رانندگان و مسافران نوروزی ضمن رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی به توصیه و هشدارهای پلیس توجه کنند.

وی در ادامه افزود: به دلیل شرایط نامساعد جوی محور "اندیکا – شهرکرد" تا اطلاع ثانوی مسدود است و مسافران و شهروندان حتما قبل از شروع سفر برای اطلاع از وضعیت راه ها با سامانه 141 تماس حاصل کنند.

سرهنگ دولتشاهی سه عامل اصلی تصادفات در چند روز گذشته را عدم رعایت سرعت مطمئنه، عدم رعایت فاصله طولی و خستگی و خواب آلودگی عنوان کرد.

رئیس پلیس راه استان خوزستان خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط نامساعد جوی و بارش باران و لغزندگی سطح جاده ها رانندگان با آرامش و بدون عجله و شتاب رانندگی کرده و از سرعت و سبقت غیر مجاز خودداری کنند.

سرهنگ دولتشاهی در پایان با بیان اینکه رعايت قوانين و پرهيز از هرگونه عجله و شتاب در رانندگي نقش مهمي در پيشگيري از تصادفات دارد، از رانندگان خواست، با پرهيز از هرگونه تخلف حين رانندگي سفر ايمن و خوشي را براي خود و همسفران مهيا کنند./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون