نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/5      18:45:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:305


نسخه چاپی
نیروی انتظامی، یک نیروی اجتماعی و در کنار مردم است/ پلیس ضابط و مظهر اقتدار قانون است

گروه استان ها – مازندران - رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در برنامه زنده تلویزیونی در "ساری" گفت: نیروی انتظامی، یک نیروی اجتماعی و در کنار مردم است.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام والمسلمین "سیدعلیرضا ادیانی" در برنامه زنده تلویزیونی "سفر بخیر" که از شبکه استانی "تبرستان" مازندران پخش شد، ضمن تبریک سال نو به همه هموطنان و مردم شریف و ولایی استان مازندران از تلاش ها و زحمات کلیه کارکنان نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت ایام تعطیلات نوروز به عنوان مجاهدان فی سبیل الله در سراسر کشور قدردانی کرد.

نماینده ولی فقیه در نیروی انتظامی با اشاره به سفر نوروزی خود به مرزهای استان "خراسان رضوی" و دیدار با مرزبانان غیور در مرز "دوغارون"، "پاسگاه تپه سنجدی" و یگان های تکاوری و مرزبانی در شهر"تایپاد" و خانواده های آنان از استقبال گرم و مهمان نوازی این عزیزان قدردانی کرد و برای همه مرزبانان غیور ایران زمین که مسئولیت امنیت مرزها را بر عهده دارند، دعا کرد.

حجت الاسلام و المسلمین ادیانی در ادامه با اشاره به راه اندازی قرارگاه نوروزی پلیس در مرکز ناجا و کلیه استان های کشور از تدابیر راهبردی و هوشمندانه فرمانده ناجا که با روحیه بسیجی و جهادی نیروی انتظامی را مدیریت می کند، قدردانی کرد.

وی با اشاره به آغاز فعالیت قرارگاه نوروزی چند روز قبل از آغاز سال نو به همایش فرماندهان و مسئولان ناجا در ستاد ناجا اشاره کرد و افزود: فرمانده ناجا دستورات لازم را در حوزه های مختلف به فرماندهان و مسئولان ناجا و فرماندهان انتظامی استان ها ابلاغ کردند تا با آمادگی کامل به استقبال طرح نوروزی بروند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با اشاره به وقوع سیل در استان های مازندران و گلستان ضمن ابراز همدردی با خانواده های سیل زده، صدور پیام مقام معظم رهبری در خصوص این حادثه را موجب التیام خانواده های سیل زدگان دانست .

ادیانی با اشاره به فرمان مقام معظم رهبری به رئیس ستاد کل نیروهای مسلح کشور در خصوص امداد رسانی به سیل زدگان، گفت: نیروهای مسلح امکانات وسیعی دارند و با ورورد آنان به میدان، خوشبختانه روند خدمات رسانی سرعت خوبی گرفته است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با اشاره به حضور در مراسم 2 شهید ناجا در استان خراسان رضوی و در "مهدیه" مشهد، گفت: نیروی انتظامی برای برقراری امنیت و آرامش مردم از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد .

وی با اشاره به تفاوت نیروی انتظامی با دیگر نیروهای مسلح کشور، نیروی انتظامی را نیروی اجتماعی دانست و افزود: نیروی انتظامی در متن مردم و در کنار مردم و برای مردم است .

حجت الاسلام ادیانی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به دیدار فرماندهان و مدیران ناجا با مقام معظم رهبری در سال گذشته، عنوان داشت : فرمانده معظم کل قوا در این دیدار نیروی انتظامی را ویترین نیروهای مسلح کشور معرفی کردند و فرمودند: "نیروی انتظامی اگر کارکرد و برخورد حکیمانه، اقتدار همراه با مهربانی و عدالت داشته باشد نگاه مردم نسبت به نیروهای مسلح و نظام تغییر خواهد کرد".

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری از نیروی انتظامی به عنوان یک نیروی عظیم یاد کردند، افزود: نیروی انتظامی می تواند به اندازه 10 دستگاه، مقبولیت و مشروعیت برای نظام بیاورد.

ادیانی با بیان اینکه ساخت نیروی انتظامی در تراز انقلاب و جمهوری اسلامی از خواسته های موکد مقام معظم رهبری است. افزود: تلاش فرماندهان، مسئولان و کارکنان ناجا معطوف به رهنمودهای راهبردی مقام معظم رهبری برای رسیدن به یک مقبولیت اجتماعی است .

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در ادامه با اشاره به اینکه پلیس ضابط و مظهر اقتدار قانون است، افزود: برخورد حکیمانه و رفتار مناسب در اجرای قانون از مهمترین مولفه های است که پلیس مقتدر مهربان دارد .

وی افزود: برابر نظرسنجی های سازمان های بیرونی نیروی انتظامی از نظر مقبولیت در جامعه از سایر دستگاه ها جلوتر است و بیش از 80 درصد از عملکرد پلیس رضایت دارند./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون