نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/5      19:7:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:287


نسخه چاپی
تداوم امداد رسانی به سیل زدگان در مازندران

گروه استان ها – مازندران – فرمانده انتظامی استان در بازدید از مناطق سیل زده شهرستان "سیمرغ و قائم شهر" گفت: امداد رسانی به سیل زدگان تا رفع مشکل مردم همچنان ادامه دارد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "سید محمود میرفیضی" در حاشیه بازدید از مناطق سیل زده در شهرستان های "سیمرغ و قائم شهر" با اشاره به اینکه در همان ساعات اولیه وقوع سیلاب در استان، ماموران جان برکف و ایثارگر نیروی انتظامی در صحنه حاضر بودند، گفت: کنترل مبادی و خروجی محورهای مواصلاتی به شهرهای سیل زده برای برقراری نظم و امنیت و پیشگیری از وقوع جرایم ، امدادرسانی به شهروندان گرفتار در سیل از جمله این اقدامات بوده است.

وی با اشاره به حجم بالای آب و طغیان رودخانه در شهرستان قائم شهر و در پی آن تخریب پل روستای"رستم کلا" که موجب قطع ارتباط روستا با شهر شد، افزود: با هماهنگی و همکاری فرمانداری مسیر جایگزین برای برقراری ارتباط این روستا و همچنین ایجاد پل موقت در دستور کار قرار گرفت .

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به تخلیه منازل شهروندان با حضور فعال پلیس و استفاده از تجهیزات خودرویی پلیس برای نقل و انتقال اسباب و اثاثیه منازل و همچنین نجات جان شهروندان، افزود: با توجه به مشکلات ایجاد شده در حوزه خوراک و غذا اقدامات لازم برای پخت و توزیع نان در بین سیل زدگان انجام شد.

سردار میرفیضی همچین با اشاره به رانش و ریزش کوه به علت بارش شدید باران در محور "سوادکوه" در چندین نوبت از حضور فعال و موثر نیروی انتظامی با همکاری عوامل راهداری برای باز نگه داشتن این محور در همان ساعات اولیه و نجات جان یک خانواده که به علت انسداد جاده، خودرو آنان دچار سانحه شد، خبر داد .

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به اینکه امداد رسانی به سیل زدگان در استان مازندران با توجه به فرمان مقام معظم رهبری به نیروهای مسلح تا پایان رفع مشکلات تداوم دارد، افزود: نیروی انتظامی در کنار دیگر سازمان های و نیروهای مسلح استان با آمادگی کامل و با تمام توان و قوا در حال خدمات رسانی و امداد رسانی به سیل زدگان است .

سردار میرفیضی به مسافران نوروزی و شهروندان توصیه کرد: با توجه به ورود سامانه بارشی جدید به استان، ضمن حفظ آرامش در مواجهه با خطرات احتمالی به توصیه های و هشدار های پلیس و سازمان های امدادی توجه کنند.

وی افزود: عدم استقرار و نصب چادر در مناطق ساحلی و حاشیه رودخانه ها و مناطق کوهستانی به خصوص مناطق با شیب تند و مسیل ها مورد انتظار است./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون