نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/6      9:40:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:104


نسخه چاپی
کشف یک تن و 207 کیلو مواد افیونی
گروه استان ها-سیستان و بلوچستان- فرمانده انتظامی استان از انهدام باند حرفه ای قاچاق و کشف یک تن و 207کیلو مواد افیونی در عملیات شبانه تکاوران پلیس در شهرستان "سراوان" خبر داد.

سردار"محمد قنبری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح جزئیات این خبر، گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان "سراوان "با پشتیبانی اطلاعاتی ماموران انتظامی شهرستان "سرباز" یک باند قاچاق را که به صورت مسلحانه در محورهای کوهستانی قصد جابجایی محموله سنگین مواد افیونی از مناطق مرزی به عمق کشور را داشتند، شناسایی کردند.

وی افزود: تیم های عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان سراوان با رصد مداوم تحرکات اعضای این باند مسلح، قاچاقچیان را در حال جابجایی مواد مخدر بوسلیه یک دستگاه خودرو وانت تویوتا و3 دستگاه موتورسیکلت در یکی از محورهای مواصلاتی کوهستانی شناسایی و تحت نظر گرفتند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: تکاوران پلیس به محض ورود محموله مواد مخدر به منطقه کمین در یک اقدام هماهنگ با قاچاقچیان درگیر که اعضای این باند پس از ساعتی درگیری تاب مقابله با آتش پرحجم پلیس را نیاوردند و زمین گیر شدند.

سردار قنبری بیان داشت: در این عملیات ضمن دستگیری 3 قاچاقچی و توقیف 2 دستگاه موتورسیکلت و در بازرسی از  خودرو وانت مقدار 697 کیلو و 250 گرم تریاک، 499 کیلو و 900 گرم حشیش، 6کیلو  و300 گرم هروئین و 4 کیلو و 200 گرم سایر مواد مخدر به همراه مقادیری سلاح و مهمات کشف کردند.

این مقام ارشد انتظامی در استان سیستان و بلوچستان با اشاره به ادامه تحقیقات برای دستگیری دیگر اعضای متواری این باند قاچاق خاطر نشان کرد: پلیس با هوشیاری کامل در گلوگاه ها و ورودی های قاچاق حضور فعال دارد و در راه مبارزه با مواد مخدر به عنوان بلای خانمان سوز در جامعه از هیچگونه تلاشی فروگذار نخواهد بود./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون