نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/6      10:21:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:190


نسخه چاپی
دستاورد اجرای طرح خیبر 5 و 6؛
جمع آوری 338 معتاد متجاهر در غرب استان تهران
گروه استان ها – غرب استان تهران – فرمانده انتظامی استان، ازاجرای طرح خیبر 5 و 6 و جمع آوری 338 معتاد متجاهر قبل از شروع تعطیلات نوروزی در شهرستان های غرب استان تهران، خبر داد.

سردار "محسن خانچرلی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با اشاره به اجرای طرح های خیبر 5 و 6 به صورت مداوم و مستمر در فرماندهی انتظامی غرب استان تهران، گفت: با اقدامات و برنامه‌ریزی های انجام شده و همچنین کار اطلاعاتی از سوی یگانهای اجرایی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران، این طرح ها برای برخورد با سارقان، مالخران، قاچاقچیان کالا و موادمخدر قبل از شروع تعطیلات نوروزی به مرحله اجرا درآمد.

اين مقام ارشد انتظامي ادامه داد: يکي از دغدغه ها و مطالبه هاي مردم در حوزه امنيت اجتماعي جمع آوري معتادان متجاهر و پاکسازي تفرجگاه ها، اماکن عمومي و خيابان ها در ایام تعطیلات نوروز 98 از وجود اينگونه افراد است.

فرمانده انتظامی استان افزود: بخشي از جرایم خرد مانند سرقت و فروش مواد مخدر و ... توسط اين افراد صورت مي گيرد و پليس پس از اخذ مجوزهاي قانوني اقدام به اجراي طرح خیبر 5 و 6 قبل از شروع تعطیلات نوروزی و پاکسازي مناطق از وجود معتادان متجاهر کرده که در اين راستا تعداد 338 معتاد متجاهر جمع آوری و پس از غربالگري به مراکز ترک اعتياد تحويل داده شدند./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون