نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/6      11:0:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:225


نسخه چاپی
احتمال ممنوعیت مجدد تردد در محور "قم – کهک" به دلیل طغیان رودخانه/ مردم از سفرهای غیر ضرور پرهیز کنند
گروه استان ها-قم-رئیس پلیس راه استان از احتمال ممنوعیت مجدد تردد خودروها در محور "قم – کهک" حد فاصل جاده "ورجان – لنگرود" در صورت طغیان رودخانه و سیلابی شدن این مسیر خبر داد و گفت: ممنوعیت تردد خودروها با اعلام ستاد بحران استان اعمال می شود.

سرهنگ "مختار پناهی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با اشاره به پیش بینی‌های صورت گرفته از سوی اداره کل هواشناسی مبنی بر شدت بارش ها، از مردم خواست از سفرهای غیرضروری پرهیز کنند.

وی با بیان این که روز گذشته با طغیان رودخانه و سیلابی شدن مسیر کهک ممنوعیت تردد در این محور تا یک بامداد اعمال شد، تصریح کرد: در صورت اعلام ستاد بحران مجدداً در محور "ورجان – لنگرود" ممنوعیت تردد خودروها اعمال می شود.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان قم با اشاره به این که کلیه محورهای استان اعم از اصلی و فرعی لغزنده است، از رانندگان خواست نسبت به رعایت فاصله طولی و تردد با سرعت مطمئنه اهتمام داشته چون با وجود چاله هایی که از آب پر شده و قدرت اصطحکاک در شرایط لغزنده بودن جاده کم است، احتمال واژگونی خودروها وجود دارد.

سرهنگ پناهی با بیان این که از ابتدای آغاز طرح نوروزی در استان 3 فقره تصادف بوقوع پیوسته و 3 نفر از هموطنان جان خود را از دست داده اند، اظهارکرد: در هر 3 مورد، علت اصلی خستگی و خواب آلودگی راننده و خروج از جاده خودروها بوده است.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان قم با اشاره به آغاز دور دوم سفرهای نوروزی از رانندگان خواست به دلیل غلبه خستگی و خواب آلودگی، با رعایت جوانب احتیاط پس از هر 2ساعت رانندگی به مدت 15 دقیقه استراحت کنند.//


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون