نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/6      12:12:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:191


نسخه چاپی
كشف بیش از 206 كيلوگرم ترياك در عمليات پليس استان مركزي
گروه استان‌ها - مركزي – جانشین فرمانده انتظامي استان از كشف 206 كيلو و 200 گرم ترياك، در 2عمليات جداگانه پليس استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ "یوسف سپهوند " در بيان جزئيات اين عملیات‌ها گفت:‌ در يكي از اين عملیات‌ها مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان در همكاري اطلاعاتي خود با مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه، از جاسازي و انتقال مقدار قابل توجهي مواد مخدر از سوی يك توزیع‌کننده عمده مواد مخدر با یک دستگاه تریلی از یکی از استان‌های جنوبی به مقصد استان کرمانشاه مطلع شدند.

وي ادامه داد: با برنامه‌ریزی عملياتي انجام شده، پس از هماهنگی با دستگاه قضائی، سرانجام خودروی مذکور در يكي از محورهاي مواصلاتي استان کرمانشاه متوقف، راننده آن دستگیر و در بازرسی از خودرو 161 كيلو و 200 گرم ترياك كشف شد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی خاطر نشان کرد: در ادامه این عملیات 3 تن دیگر از همدستان فرد دستگیر شده  نیز که با یک دستگاه خودروی سواری پراید نقش اسکورت محوله مواد مخدر انتقالی را بر عهده داشتند، دستگیر شدند.

سرهنگ سپهوند با اشاره به دومین عمليات پليس استان نيز افزود: ‌در اين عمليات نیز مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر در يكي از شهرستان‌های استان، حین کنترل خودروهای عبوری به يك دستگاه خودروي سواری پژو با 5 نفر سرنشين  مشکوک و پس از تعقیب و گریز موفق به متوقف کردن آن شدند.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد:‌ در بازرسي انجام شده از اين خودرو 45 كيلو ترياك كه به شكل ماهرانه‌ای در خودرو جاساز شده بود، كشف شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان در پایان با اشاره به دستگیری 9 توزیع کننده مواد مخدر و توقیف 3 دستگاه خودرو از آنان در عملیات‌های مذکور افزود: متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون